ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نتایج ارشد 91 دانشگاه بجنورد ...
[highlight=#ffffff]بهاره مستوفیان برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
حمید اتقایی برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
گلنوش جریمی برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی
اسما ذوالفقاری برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت
احمد ایزانلو برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه
وجیهه دلیری برنامه ریزی شهری دانشگاه شیراز
زهره نصریان برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد
مهدی بهاری برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
وحتما ادامه دارد......[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
[/highlight]

آخرین ارسال های من :
2
RE: نتایج ارشد 91 دانشگاه بجنورد ...
به به مبارک باشه، بعضی از بچه ها رو میشناسم، خیلی خوشحال شدم، تبریک به همه
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
ممنون آقای مهندس که اسامی رو گذاشتی،فقط دوسه تا شونو میدونستم
اگه پتانسیل دانشگاه بجنورد و فردوسی رو کنار هم بذاریم و بعدش قبولیای ارشد این دوتا دانشگاهو توی شهرسازی ببینیم،به نتایج خیلی خیلی عجیبی میرسیم!3
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
 سپاس شده توسط: newsha salari ، atelieahjam
4
از همون ابتدا که دانشگاه بجنورد و فردوسی رشته شهرسازی رو آوردن. شهرسازی بجنورد هزار برابر قوی تر از فردوسی بود. اینو وقتی که دارید ارشد می خونید بهتر متوجه خواهید شد.

سپاس شده توسط: Mohsenurbanism
5
dalilesh ine ke uni ferdosi eshghe tarahi shahriye:-p

آخرین ارسال های من :
    6
    من منظورم به هیچ وجه بحث طراحی یا برنامه ریزی نیست،
    بذارین مثال فوتبالیشو بگم،اگه توی جام جهانی فوتبال تیم ملی آلمان بره مرحله یک چهارم نهایی(جزو 8تا تیم برتر دنیا)و اونجا حذف بشه براش یه شکسته،چون فوتبال آلمان امکانات و پتانسیل خیلی خیلی بالایی داره که جز با رفتن به فینال یا قهرمان شدن نمیتونه بالفعل بشه
    حالا اگه تیم ملی سنگال (یه کشور آفریقایی)بره مرحله یک هشتم نهایی (جزو 16 تیم برتر دنیا)براشون یه پیروزی بزرگ و یه جشن ملیه،با توجه به امکانات ،زیرساختا و تواناییای بالقوه ای که دارن مرحله یک هشتم براشون یه موفقیت بزرگه
    الان دانشگاه فردوسی و بجنورد و امکانات،اساتید،و زیرساختایی که دارن مثه تیم ملیه آلمان و سنگاله
    امیدوارم موضوع روشن شده باشه که هدف مقایسه برنامه ریزی و طراحی نیست

7
    حتی یه نفر هم طراحی شهری قبول نشده....؟2

آخرین ارسال های من :
      8
      (1391-8-6، 10:43 عصر)farnoosh001 نوشته است:  حتی یه نفر هم طراحی شهری قبول نشده....؟2

تا جایی که من خبر دارم نه
      چون به غیر از مهندس دانشوری،بقیه اساتید همه برنامه ریزی و همینطور جغرافیا خوندن
      البته ریسک شرکت توی آزمون اسکیس هم یکی از دلایلشه!

9
      sad dar sad vali tajrobe neshoon dade ke konkooooor arzyabi daneshe daneshjoo nis ye maharate ke nemishe moghyese kard uni koja behtare....bi tasir nis vali khodetooon negah konid honar haye ziba ghaboolish biishtare ya uni kordestan masalan???721

10
      بیاین فقط 1 ماه امکانات و اساتیدی که دانشجوهای!!! شهرسازی فردوسی در اختیار دارن رو بدین به بچه های شهرسازی بجنورد و برعکسشم انجام بدین یعنی امکانات و اساتید!!! بجنورد رو بدین به دانشجوهای شهرسازی فردوسی بعدش ببنین چی میشه161616

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
        مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
        بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
        100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل