امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد 91 دانشگاه بجنورد ...
(۱۳۹۱-۸-۶، ۰۲:۲۹ عصر)amirhosseinp نوشته است:
بهاره مستوفیان برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
حمید اتقایی برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
گلنوش جریمی برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی
اسما ذوالفقاری برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت
احمد ایزانلو برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه
وجیهه دلیری برنامه ریزی شهری دانشگاه شیراز
زهره نصریان برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد
مهدی بهاری برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
وحتما ادامه دارد......[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
سلام خدمت تمام دوستان. لطفا اشتباه نکنید فکر کنید دانشگاه بجنورد واسه دانشجوهاش زحمت زیادی کشیده یا این که تمام توانش رو و تمام هم و غمش رو گذاشته موفقیت دانشجو هاش. نخیر آقاجان . این که دانشجویان این دانشگاه توانسته اند کاری کنن کارستون و با رتبه های تک رقمی شون بر صندلی های دانشگاه های تهران بنشینن دلیل دیگه ای داره. دانشجویان این دانشگاه خودشون عناصر و استعداد های خارق العاده ای بودن که تونستن در شرایط آموزشی بسیار نامناسب و با دسترسی به یک یا دو هیات علمی در دانشگاهشون که تازه مدرکشون ارشد بوده، به توان علمی ای دست پیدا کنند که دانشجو های دانشگاه های تهران خوابش رو هم نمی بینن. بعضیاشون محدود به محیط دانشگاه بجنورد نبوده و فعالیت ها شون مقیاس وسیع تری داشته. چندین کنفرانس آسیایی و بین المللی شرکت کرده مقالاتشون پذیرفته شده و این در حالی بوده که دانشگاهشون حاضر به حمایت از اون ها در این پژوهش ها نشده و حتی یک قرون هم نداده بهشون
من واقعیت رو گفتم اما اگر گذاشتنش ایراد داره لطفا بهم اطلاع بدید حذفش کنم
یه توصیه هم از من گوش کنین این که قبل از این که کاری رو شروع کنید مثلا درس خوندن ، حتما بگین چرا و با چه هدفی. این هدفه اگه روشن باشه و بهش شکی نباشه رو مطالعتون عجیب تاثیر میذاره. اهداف معنوی میتونن این ویژگی رو داشته باشن. سرافراز باشید
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
پاسخ
 سپاس شده توسط century21 ، Mohsenurbanism ، kasrak
آفرین به شما.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
(۱۳۹۱-۹-۱۴، ۰۲:۱۱ عصر)zolatan نوشته است: آفرین به شما.
قربانت حاج سعید

پاسخ
سلام

به همه این دوستان صمیمانه تبریک میگم. و برایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

من هم با دوست گرامی جناب مهندس ( 8700113 ) موافقم.

چون من نیز 3 سال در بجنورد تحصیل کردم. و با شرایط دانشگاه های آنجا آشنایی دارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 8700113
(۱۳۹۱-۹-۱۴، ۰۱:۴۰ عصر)8700113 نوشته است:
(۱۳۹۱-۸-۶، ۰۲:۲۹ عصر)amirhosseinp نوشته است: بهاره مستوفیان برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
حمید اتقایی برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
گلنوش جریمی برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی
اسما ذوالفقاری برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت
احمد ایزانلو برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه
وجیهه دلیری برنامه ریزی شهری دانشگاه شیراز
زهره نصریان برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد
مهدی بهاری برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
وحتما ادامه دارد......[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
سلام خدمت تمام دوستان. لطفا اشتباه نکنید فکر کنید دانشگاه بجنورد واسه دانشجوهاش زحمت زیادی کشیده یا این که تمام توانش رو و تمام هم و غمش رو گذاشته موفقیت دانشجو هاش. نخیر آقاجان . این که دانشجویان این دانشگاه توانسته اند کاری کنن کارستون و با رتبه های تک رقمی شون بر صندلی های دانشگاه های تهران بنشینن دلیل دیگه ای داره. دانشجویان این دانشگاه خودشون عناصر و استعداد های خارق العاده ای بودن که تونستن در شرایط آموزشی بسیار نامناسب و با دسترسی به یک یا دو هیات علمی در دانشگاهشون که تازه مدرکشون ارشد بوده، به توان علمی ای دست پیدا کنند که دانشجو های دانشگاه های تهران خوابش رو هم نمی بینن. بعضیاشون محدود به محیط دانشگاه بجنورد نبوده و فعالیت ها شون مقیاس وسیع تری داشته. چندین کنفرانس آسیایی و بین المللی شرکت کرده مقالاتشون پذیرفته شده و این در حالی بوده که دانشگاهشون حاضر به حمایت از اون ها در این پژوهش ها نشده و حتی یک قرون هم نداده بهشون من واقعیت رو گفتم اما اگر گذاشتنش ایراد داره لطفا بهم اطلاع بدید حذفش کنم یه توصیه هم از من گوش کنین این که قبل از این که کاری رو شروع کنید مثلا درس خوندن ، حتما بگین چرا و با چه هدفی. این هدفه اگه روشن باشه و بهش شکی نباشه رو مطالعتون عجیب تاثیر میذاره. اهداف معنوی میتونن این ویژگی رو داشته باشن. سرافراز باشید
دقیقا درسته چون به عینه دارم اینو توی دانشگاه بجنورد میبینم
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
سلام بچه ها.....
محمد قضایی رو یادتون رفت تو این لیست بذارین که دانشگاه شیراز قبول شده با رتبه 21....
راستی...بچه های 87 دانشگاه بجنورد واحد های زیادی رو با خانم دکتر محمد زاده113 داشتن که ایشون متأسفانه الان تشریف ندارن...زحمت های ایشون و راهنمایی های ایشون به همه بچه ها کمک زیادی کرده..پس به هیئت علمی کنونی خیلی توجه نکنید!!!
نقل قول از آقای مهدی بهاری..همکلاسیم در دانشگاه کردستان.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
تبریک می گم به همه دوستان ایشال... همیشه موفق باشن و شاهد پیشرفت دانشگاه بجنورد و دانشجوهاش در مقاطع بالاتر هم باشیم
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط century21 ، haydariyan
ای ول به لهجه ی زیبای بجنوردی یییی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان