امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد 91 دانشگاه بجنورد ...
[highlight=#ffffff]بهاره مستوفیان برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
حمید اتقایی برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
گلنوش جریمی برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید بهشتی
اسما ذوالفقاری برنامه ریزی شهری دانشگاه علم و صنعت
احمد ایزانلو برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه
وجیهه دلیری برنامه ریزی شهری دانشگاه شیراز
زهره نصریان برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد
مهدی بهاری برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
وحتما ادامه دارد......[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
[/highlight]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Mohsenurbanism ، 0RKIDEH ، alireza ، فاطمه زهرا ، century21 ، atelieahjam
به به مبارک باشه، بعضی از بچه ها رو میشناسم، خیلی خوشحال شدم، تبریک به همه
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
ممنون آقای مهندس که اسامی رو گذاشتی،فقط دوسه تا شونو میدونستم
اگه پتانسیل دانشگاه بجنورد و فردوسی رو کنار هم بذاریم و بعدش قبولیای ارشد این دوتا دانشگاهو توی شهرسازی ببینیم،به نتایج خیلی خیلی عجیبی میرسیم!3
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط newsha salari ، atelieahjam
از همون ابتدا که دانشگاه بجنورد و فردوسی رشته شهرسازی رو آوردن. شهرسازی بجنورد هزار برابر قوی تر از فردوسی بود. اینو وقتی که دارید ارشد می خونید بهتر متوجه خواهید شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsenurbanism
dalilesh ine ke uni ferdosi eshghe tarahi shahriye:-p

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من منظورم به هیچ وجه بحث طراحی یا برنامه ریزی نیست،
    بذارین مثال فوتبالیشو بگم،اگه توی جام جهانی فوتبال تیم ملی آلمان بره مرحله یک چهارم نهایی(جزو 8تا تیم برتر دنیا)و اونجا حذف بشه براش یه شکسته،چون فوتبال آلمان امکانات و پتانسیل خیلی خیلی بالایی داره که جز با رفتن به فینال یا قهرمان شدن نمیتونه بالفعل بشه
    حالا اگه تیم ملی سنگال (یه کشور آفریقایی)بره مرحله یک هشتم نهایی (جزو 16 تیم برتر دنیا)براشون یه پیروزی بزرگ و یه جشن ملیه،با توجه به امکانات ،زیرساختا و تواناییای بالقوه ای که دارن مرحله یک هشتم براشون یه موفقیت بزرگه
    الان دانشگاه فردوسی و بجنورد و امکانات،اساتید،و زیرساختایی که دارن مثه تیم ملیه آلمان و سنگاله
    امیدوارم موضوع روشن شده باشه که هدف مقایسه برنامه ریزی و طراحی نیست

پاسخ
    حتی یه نفر هم طراحی شهری قبول نشده....؟2

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۸-۶، ۱۰:۴۳ عصر)farnoosh001 نوشته است: حتی یه نفر هم طراحی شهری قبول نشده....؟2

تا جایی که من خبر دارم نه
      چون به غیر از مهندس دانشوری،بقیه اساتید همه برنامه ریزی و همینطور جغرافیا خوندن
      البته ریسک شرکت توی آزمون اسکیس هم یکی از دلایلشه!

پاسخ
      sad dar sad vali tajrobe neshoon dade ke konkooooor arzyabi daneshe daneshjoo nis ye maharate ke nemishe moghyese kard uni koja behtare....bi tasir nis vali khodetooon negah konid honar haye ziba ghaboolish biishtare ya uni kordestan masalan???721

پاسخ
      بیاین فقط 1 ماه امکانات و اساتیدی که دانشجوهای!!! شهرسازی فردوسی در اختیار دارن رو بدین به بچه های شهرسازی بجنورد و برعکسشم انجام بدین یعنی امکانات و اساتید!!! بجنورد رو بدین به دانشجوهای شهرسازی فردوسی بعدش ببنین چی میشه161616

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان