امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدو بدو زنگ تفریحه<<<<<<<<<<<<<<<<<
سلام دوستان دوس داشتم بین هیاهویه این همه مبحثه علمی یه سرگرمی داشته باشیم امیدوارم بپسندین
<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">به نظر شما کدام یک از دو ساختمان موجود در عکس، نسبت به ساختمان دیگر به دوربین نزدیک تر است؟!
<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">
[font=tahoma]<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">جواب خود را با ذکر دلیل بیان کنین ممنون
[تصویر:  119973_604.jpg][font=tahoma]<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">
[font=tahoma]<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، dely_sh ، Shahrsaz67 ، MHAKBARI ، alireza
ساختمان شماره2 دلیل من اینه که ساختمون شماره2 سایه اش افتاده رو 1 یعنی بالکنها رو یک افتاده
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
ممنون دوست گرامی با ذکر دلیل
برترین ها: به تصویر زیر نگاه کنید و به مربع داخلی آن خیره شوید.
[تصویر:  87922_438.jpg]
خطای دید شما باعث خواهد شد این مربع را لرزان و متحرک ببینید در حالیکه کاملا ثابت است!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، MHAKBARI
چه حالبه !!4
ساختمون 2 جلوتره چونکه لبه مرزیشونو که نگاه کنید کاملتره ولی لبه اشتراکی دوساختمون برای ساختمون 1 دفرمه شده و کامل نیست . پس 2 جلوتره .16
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
به تصویر زیر دقت کنید.به نظرتان دایره ها ثابت هستند یا متحرک؟!
[تصویر:  77490_301.jpg]

بله.به احتمال زیاد دایره ها در جلوی چمان شما در حال چرخیدن هستند در حالی که این خطای دید شماست و دایره ها ثابت اند!

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، MHAKBARI ، روجا
sakhtemone shomareie 2 chon labeie teras hash bar roie sakhtemane shomareie 1 oftadeh,ama be in elat ke sakhtemane 2 posht be aftab v 1 roo be aftab ast,in khata bevojod miad ke sakhtemoune 1 jolotare ke intor nist.
mamnoun az sargarmie khobetoun,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
خطای دید این عکس عالیه:)

[تصویر:  mahshar_09_05_28_2122.gif]
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، روجا
اون نقاط سفید سیاه دیده میشن واسه همین فک می کنیم نقطه سیاه هم دارن113

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، روجا ، Shahrsaz67
خیلی جالب بود، از این ترفتند ها میشه در شهر هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos
    (۱۳۹۱-۸-۶، ۱۱:۲۶ عصر)behnaz68 نوشته است: خیلی جالب بود، از این ترفتند ها میشه در شهر هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
    هیچ کاری نشد نداره، برای مثال به شما بگم اگه خطوط غیر ممتد وسط خیابان کوچکتر و به هم نردیکتر بشه راننده گمان میکنه سرعتش بالاست و خودبخود از افزایش سرعت جلوگیری میکنه، و ...

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos ، dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان