امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فوری - رفرنس برای موضوع آرام سازی ترافیک در محلات یا سرعت 30..؟؟
این کتاب بسیار بسیار پر قطر است. والا من همه اون رو نخواندم5 اما به عنوان یک manual در طراحی ازش استفاده می کنم. بدون این کتاب طراحی برای یک طراح اصلا امکان پذیر نیست. توی این کتاب مرجع در مورد خیلی مطالب صحبت شده از مقیاس خیلی خیلی کلان تا کاملا خرد. اما در مورد طراحی های ترافیکی اگر اشتباه نکنم در حدود 2 فصل کامل صحبت شده. بازم شما برای اینکه مطمئن بشید کتاب مناسبی هست یا نه اول کتاب یک بررسی بکنید بعد نسبت به خرید اون اقدام کنید که خیلی ضرر نکرده باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,169 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل و یا خلاصه کتابUrban design process alireza 0 1,855 ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کمک فوری elahian 2 1,979 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  روش ترکیبی و تجمعی یا انبوهه hero 1 1,395 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۷:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hero
  درخواست کادر واسه نقشه FaTyJo0oN 4 5,314 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad 95
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,514 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,630 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان