امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفسیر عکس های هوایی وماهواره ای
Smile 
سلام دوستان من یکی از فایلای استادمون برای درس تفسیر عکس های هوایی رو براتون گذاشتم امیدوارم مفید باشه

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   تفسير عكس هوايي و ماهواره اي--.zip (اندازه: 5.5 MB / تعداد دفعات دریافت: 150)
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، 0RKIDEH ، Mohsenurbanism ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۸-۷، ۱۰:۲۱ صبح)diamond نوشته است: سلام دوستان من یکی از فایلای استادمون برای درس تفسیر عکس های هوایی رو براتون گذاشتم امیدوارم مفید باشه

خیلی ممنونم برای ارسال خوبتون .
فقط مهندس اگر امکانش هست نام فایل رو به فارسی نذارید چونکه وقتی استخراجش می کنیم ارور میده ، اینو گفتم برای دوستانی که فایلو دانلود میکنند ، چون فایل بسیار عالیست و مشکلی نداره ، خیلی عالی فشرده شده .5

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیای شهری (حسین شکوهی) FaTyJo0oN 6 33,072 ۱۳۹۵-۱۰-۳، ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,555 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  فصل اول و دوم تحقیق توزیع فضایی کانون های جرم خیز amirurban 0 698 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۰۷ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  کیفیت های عناصر در سازمان فضایی محمد یگانه 0 1,808 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  مقررات مرتبط با طرح های توسعه و عمران محمد یگانه 0 1,398 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۱:۰۸ صبح
  روش مطالعه و انجام طرح های جامع در ایران محمد یگانه 0 1,449 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۵۶ صبح
  نگرشی بر روند تهیه طرح های تفضیلی مبحث دوم و سوم و قسمتی از چهارم محمد یگانه 0 1,498 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۵۵ صبح
  آشنایی با برخی مکتب ها و ایسم های مهم Sh.N 0 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  دانلود خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های یرنامه ریزی از دکتر زیاری milad_novin 0 3,154 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: milad_novin
  فنون پیش بینی در برنامه ریزی شهری و منطقه ای fayyaz 0 1,918 ۱۳۹۱-۱۰-۲۳، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: fayyaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان