بالا

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

فروش ویژه پکیج مرحله اول گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری و بانک تست(بیش از 15 هزار تست با پاسخ تشریحی) ایران شهرساز تا 7 روز به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاهها
اطلاعات بیشتر ارسال عدد 20 برای خرید بانک تست و ارسال عدد 19 برای خرید پکیج به شماره 500010001000990

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۱-۸-۸, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۸-۸ ۰۴:۲۵ عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #1
دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392
دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392

در صورتی که در دانلود مشکل داشتید کلیک راست کرده و فایل را save link as کنید.

منبع : سازمان سنجش آموزش كشور

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  arshad92_1=www.iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 1.96 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 111)
آخرین ارسال های من :

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، AliReza ، foroogh.r ، abcdefghijklm
۱۳۹۱-۸-۸, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392
یه سوال داشتم میشه کمکم کنید؟
من در مهر 91 پایان نامه مو دفاع کردم و معدل کلم معلومه ولی هنوز برای فارغ التحصیلی اقدام نکردم،(مدرک ندارم) سوالم اینکه سال اخذ مدرک کارشناسیم میشه سال 91 یا 92؟(در واقع قصد دارم بعد قبولی ارشدم دنبال مدرک برم)

آخرین ارسال های من :
۱۳۹۱-۸-۹, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #3
RE: دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392
113

آخرین ارسال های من :
    ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1391 AliReza 10 28,514 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵ ۰۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      دانلود دفترچه راهنما کارشناسی دانشگاه آزاد 1390 AliReza 4 19,228 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵ ۰۱:۴۹ عصر
      دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 AliReza 8 55,284 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵ ۰۱:۴۹ عصر
      تاریخ اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد mahan 0 181 ۱۳۹۲-۶-۹ ۰۷:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      تاریخ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی mahan 0 195 ۱۳۹۲-۶-۹ ۱۲:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 MHAKBARI 0 5,264 ۱۳۹۱-۶-۴ ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      دانلود دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1390{همه رشته AliReza 1 17,872 ۱۳۹۱-۳-۲۷ ۰۳:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: chubin2
      دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد ایلیا 8 6,156 ۱۳۹۱-۳-۷ ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: farza
      دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1391 سراسری AliReza 0 1,662 ۱۳۹۱-۳-۴ ۰۲:۲۸ صبح
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت درآزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد سال 1391 AliReza 0 1,860 ۱۳۹۱-۳-۳ ۱۱:۳۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

موضوع های مهم ایران شهرساز
    پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
    کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
    برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
    بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
    پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین