امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور ارشد طراحی شهری کتاب مرمت شهری نوشته محسن حبیبی و ملیحه مقصودی جزو منابع هست؟؟
سلام من یه سوال داشتم.آیا کسی اطلاع داره که تو کنکور ارشد طراحی شهری کتاب مرمت شهری نوشته محسن حبیبی و ملیحه مقصودی جزو منابع اصلی هست یا نه؟
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من این موضوع کاملا بستگی به طراح سوال داره.
اگر قرار باشه دکتر حبیبی امسال طراحی سوالات باشند. خب به نظرم طرح سوال از کتابهای خودشون نسبت به سایر کتاب ها اولویت پیدا می کنه.
اما خیلی دوستانه به شما توصیه می کنم این قسمت مربوط به تجارب کشورهای مختلف رو مخصوصا اون هایی که با شرایط ایران مشابهت داره حتما یک مرور بکنید ضرر نداره65

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahshid65
سلام
بله
جزو منابعه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mahshid65

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 849 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,916 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
      پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,881 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: saharava
      درخواست رایگان قانون تشکیل شهرداری مصوب چه سالی هست؟ Brightness 2 1,756 ۱۳۹۳-۹-۱۷، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: khansa
      مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
      اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,828 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
      من در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی معماری هستم alireza 0 881 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۱:۱۹ عصر
      تراز طراحی شهری علوم تحقیقات godonly. 4 1,765 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۰:۲۵ عصر
      پرسشنامه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری elahian 1 2,517 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان