امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کتاب راندو ترسیم پرسپکتیو نوشته مایک دابلیو
سلام خدمت همه مهندسان عزیز کسی کتاب راندو ترسیم پرسپکتیو رو داره؟اگه دارین لطفا برای دانلود بزارین خواهشا.یکی از منابع ما هستش و اونجوری که من فهمیدم چاپش متوقف شده و تا یک ماه دیگه نمیاد و من به شدت بهش نیاز دارم.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۱-۸-۹، ۱۲:۵۷ عصر)dementor نوشته است: سلام خدمت همه مهندسان عزیز کسی کتاب راندو ترسیم پرسپکتیو رو داره؟اگه دارین لطفا برای دانلود بزارین خواهشا.یکی از منابع ما هستش و اونجوری که من فهمیدم چاپش متوقف شده و تا یک ماه دیگه نمیاد و من به شدت بهش نیاز دارم.

سلام، من فایل کل کتابو ندارم اما خود کتابو دارم کدوم قسمتشو نیاز دارید؟ من یک فایل واستون میزارم که شامل چند تصویر از این کتابه شاید بدردتون بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   20739127150309125002.zip (اندازه: 2.31 MB / تعداد دفعات دریافت: 174)
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، 0RKIDEH ، atelieahjam
ممنون ولی من کل کتابو نیاز دارم .من پیام نور میخونم و باید متن کتابو به صورت چهار گزینه ای امتحان بدم از طرفی استاد گفته باید از کتاب طراحی کنیم.بازم ممنون.

پاسخ
یعنی واقعا هیچکس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک

پاسخ
وای منم واقعا خیلی بهش نیاز دارم!کسی نمیتونه بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ُسلام من کل کتابو دارم میتونم اسکن کنم براتون فقط تا کی میخوایین؟؟این هفته یکم سرم شلوغه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 15,508 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: moni_utopia
      درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 797 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان خلاصه کتاب شهرهای فردا پیتر هال hero 0 1,150 ۱۳۹۵-۱-۲۷، ۰۳:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: hero
      کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری elham90 2 3,732 ۱۳۹۴-۳-۲۴، ۰۹:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: mahnaz ad
      درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,271 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: fofi sharifi
      درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت . kiana7822 13 10,944 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۳:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: Zepres
      کتاب «طراحی فضای شهری، نگرشی بر فرآیندی اجتماعی و مکانی» kiana7822 1 1,510 ۱۳۹۴-۲-۶، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      درخواست حل المسائل نفشه برداری مهندسی محمود دیانت خواه atelieahjam 0 4,703 ۱۳۹۴-۱-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,825 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
      درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,104 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان