امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش
سلام دوستان

میخواستم بدونم نحوه ی ثبت نام و پذیرش رشته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش چه طور هست؟

حتما باید آزمون سراسری شرکت کنیم ؟ تو شیوه نامه پذیرشش اینجوری نوشته :

ﺍﻟﻒ) ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻻﺯﻡ ﺑﺮﺍﻱ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﻩﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺍﺭﺷﺪ:
3. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺷﺮﻛﺖ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺳﺮﺍﺳﺮﻱ ﻧﻤﺮﻩ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﻣﻌﻴﺎﺭﻫﺎﻱ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻲﮔﻴﺮﺩ.

اما در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری هم این رشته هست..... یعنی یه سری افراد به صورت عادی پذیرش می کنن یه سری از طریق آزمون سراسری؟!

اگه کسی از این دانشگاه پذیرش گرفته لطفا روند ثبت نام بگه ؟؟

در کل نظرتون راجع به این دانشگاه چیه؟ راجع به اساتید و ....

ممنونم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یعنی هیچکی اینجاااااااااا درس نمی خونه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! 22 227 7

پاسخ
سلام مهندس،منم میخواستم تودانشگاه بین المللی گیلان که طراحی شهری داره شرکت کنم چن تا از دوستام که تودانشگاه های بین المللی درس میخوندن پرس وجو کردم وتوسایت خود دانشگاهی که میخوای نحوه پذیرشو نوشته .همونطورکه خودت میدونی هم ازطریق آزمون سراری پذیرش داره هم ازطریق پذیرش داخلی دانشگاهی که میخوای شرکت کنی، که اکثرا توتابستون پذیرش میکنن که توسایت دانشگامیزنن ولی تو طول سالم پذیرش میکنن باید زود زودتوسایت تواطلایه های پذیرشش سر بزنی، پذیرششم به این صورته که (ثبت نام میکنی بعد خود دانشگاه آزمون میگره تومرحله سومم ازت مصاحبه میکنن که اکثرا به زبان انگلیسیه بعده اینکه ازمرحله سوم قبول شی پذیرفته میشی‏)‏‏↳‏
من امسال هر روز میرفتم سایت روچک میکردم ولی متاسفانه 20روز رفتم مسافرت که دسترسی به اینترنت نداشتم بعد20روزتومردادماه اومدم دیدم دانشگاه بین المللی گیلان توهمه رشته ها همچنین طراحی شهری که میخواستم شرکت کنم پذیرش داشته وقت ثبت نامش گذشته بود 1ماه دپرس شدم،ایشالا توزود زودسربزن که سرتو همچین بلایی نیاد.
موفق باشی مهندس.
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۸-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر)jila نوشته است: سلام مهندس،منم میخواستم تودانشگاه بین المللی گیلان که طراحی شهری داره شرکت کنم چن تا از دوستام که تودانشگاه های بین المللی درس میخوندن پرس وجو کردم وتوسایت خود دانشگاهی که میخوای نحوه پذیرشو نوشته .همونطورکه خودت میدونی هم ازطریق آزمون سراری پذیرش داره هم ازطریق پذیرش داخلی دانشگاهی که میخوای شرکت کنی، که اکثرا توتابستون پذیرش میکنن که توسایت دانشگامیزنن ولی تو طول سالم پذیرش میکنن باید زود زودتوسایت تواطلایه های پذیرشش سر بزنی، پذیرششم به این صورته که (ثبت نام میکنی بعد خود دانشگاه آزمون میگره تومرحله سومم ازت مصاحبه میکنن که اکثرا به زبان انگلیسیه بعده اینکه ازمرحله سوم قبول شی پذیرفته میشی‏)‏‏↳‏
من امسال هر روز میرفتم سایت روچک میکردم ولی متاسفانه 20روز رفتم مسافرت که دسترسی به اینترنت نداشتم بعد20روزتومردادماه اومدم دیدم دانشگاه بین المللی گیلان توهمه رشته ها همچنین طراحی شهری که میخواستم شرکت کنم پذیرش داشته وقت ثبت نامش گذشته بود 1ماه دپرس شدم،ایشالا توزود زودسربزن که سرتو همچین بلایی نیاد.
موفق باشی مهندس.
ممنونم مهندس ، ببخشید شرایط نمره های دوستاتون چه طور بوده؟خیلی سخت می گیرن برای پذیرش یا نه؟

پاسخ
سلام
من بین الممل کیش برنامه ریزی قبول شدم از طریق کنکور
دیگه تو آزمون خودشون شرکت نیاز نیست بکنم
فقط آزمون زبان که اون هم اگرielts ya tofel داشته باشی نمیخواد
استادای دانشگاه تهران هم هستن
پذیرش غیر کنکور هم داره که شرایطش دوستمون گفتن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    این که دارید تحلیل میکنید این را هم می دونید که شهریش دو برابر و نیم شهریه دانشگاه ازاد برای هر ترم است

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    لینک دانلود لیست شهریه ها دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش :
    http://kish.ut.ac.ir/IPPWebV1C010/Persia...le835.aspx

شهریه ثابت گروه هنر : بيست و پنچ ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريال

پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۸:۳۳ عصر)baranam_1365 نوشته است: سلام
    من بین الممل کیش برنامه ریزی قبول شدم از طریق کنکور
    دیگه تو آزمون خودشون شرکت نیاز نیست بکنم
    فقط آزمون زبان که اون هم اگرielts ya tofel داشته باشی نمیخواد
    استادای دانشگاه تهران هم هستن
    پذیرش غیر کنکور هم داره که شرایطش دوستمون گفتن

ممنون که پاسخ دادین
    میشه بگین هر درس در کنکور چند درصد زدین؟
    قبول شدنش سخته یا آسون؟

پاسخ
    من رتبم 400 بود و مرحله 2 56 درصد زدم

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پیشنهاد شما طراحی شهری یا معماری ؟ :( لطفا راهنمایی کنید godonly. 14 7,217 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      آشنایی با رشته شهرسازی MHAKBARI 0 1,279 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۵:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان