ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درخواست نقشه کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران
این درخواست خیلی فوریه

به نقشه ی کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران احتیاج دارم..برای درس تحلیل فضاهای شهری میخوام...نقشه باید خام باشه

خواهش میکنم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
2
RE: درخواست نقشه کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران
اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...

3
(1391-8-11، 08:34 صبح)faeze z نوشته است:  اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
4
با سلام
ممنون می شم اگه این اطلاعات رو که در مورد منطقه سه اشاره کردی رو برای من هم ایمیل کنی
با سپاس
آدرس ایمیل هم به شکل زیر است:
mostwanted_driver@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: sharare ، atelieahjam
    5
    درخواست طرح تفضیلی شهر میانه

آخرین ارسال های من :
      6
      دوستان سلام من هفته دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم نقشه کاربری اراضی محله زرگنده رو گیر بیارم خواهش می کنم کمکم کنید.....

آخرین ارسال های من :
      7
      (1391-8-11، 07:09 عصر)sharare نوشته است:  
      (1391-8-11، 08:34 صبح)faeze z نوشته است:  اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
      من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
      منم میخوام میشه برا منم بفرستین؟
      دقیقا منم همین مشکلو دارم با همین درس
      .
      .
      ma.abdrz@yahoo.com
      خواهشا برام بفرستین
      خیلی خیلی ممنون میشم :-S

آخرین ارسال های من :
        8
        (1391-9-9، 10:20 صبح)Maravia نوشته است:  سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...
        lممنون1

9
        (1391-8-11، 07:09 عصر)sharare نوشته است:  
        salam emkanesh hast baraye man ham etelaatetoon ro befrestid?
        ma bayad ye mahale maskooni dar dehe vanak tarahi konim va ehtiaj be naghshe karbariha va... darim age lotf konid baraye man ham befrestid mamnoon misham
        persianlady_1989@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          10
          فایل پیوست همونیه ک برا بچه ها میخواستیدمیل کنید؟؟؟؟
          اگر ن ممنون میشم برا منم بفرستید
          qn_73@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
            موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود مطالعات منطقه 22 شهرداری تهران atelieahjam 3,125 1394-12-26، 12:22 صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان niloofarny 2,246 1394-12-22، 05:02 عصر
            آخرین ارسال: شهره امامی
              درخواست رایگان گزارش های طرح جامع و تفصیلی همدان haydariyan 1,015 1394-8-10، 09:43 عصر
            آخرین ارسال: haydariyan
              درخواست طرح جامع اردستان samane.genius 2,281 1394-8-8، 04:52 عصر
            آخرین ارسال: tiktak16
              کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ alireza 2,090 1394-5-7، 07:54 عصر
            آخرین ارسال: apso92
              درخواست طرح جامع یا تفصیلی آبادان kiana7822 6,638 1394-1-16، 10:58 صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              نقشه cad و gis شهرهای هشتگرد،آبیک،نظرآباد،گلسار alireza 3,626 1393-12-18، 06:44 عصر
            آخرین ارسال: alireza
              طرح جامع تفصیلی شهر رودهن alireza 3,070 1393-12-8، 11:28 عصر
              نقشه gis یا اتوکد خیابان امام اصفهان alireza 2,150 1393-11-21، 12:38 عصر
            آخرین ارسال: mahdisi60
              نقشه کامل GIS مناطق اصفهان و شهرهای دیگه استان اصفهان alireza 4,683 1393-11-6، 07:59 عصر
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آمار انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6 ساعت پیش 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
              پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
              متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
              منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
              مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
              دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
              دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
              غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
              دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
              چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
              آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
              شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
              تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
              راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
              کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
            جستجو
            جستجوی گوگل