امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت در محیط شهری بر مبنای پارامترهای کالبدی -طراحی
امنیت در محیط شهری بر مبنای پارامترهای کالبدی -طراحی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام اگر اعضا پایان نامه های مرتبط با درخواست اعضا برای پایان نامه را در سایت بزارند 60000 امتیاز از طرف سایت اهدا میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۰، ۰۹:۲۵ صبح)غفوریان نوشته است: امنیت در محیط شهری بر مبنای پارامترهای کالبدی -طراحی

سلام من اين فايل ها رو براتون پيدا كردم.اميدوارم به دردتون بخوره.

.pdf   تبیین_امنیت_در_محیط_شهری_بر_مبنای_پارامترهای_کالبدی_و_طراحی(مورد_شهر_بابلسر).pdf (اندازه: 539.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 189)

.pdf   27813907104.pdf (اندازه: 453.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 186)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، روجا ، elham90

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان نامه امنیت شهری غفوریان 7 5,234 ۱۳۹۶-۶-۲۱، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: yashar.k
  امنیت شهری caroline 0 1,178 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: caroline
  پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 0 1,786 ۱۳۹۴-۵-۲۶، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایان نامه ساماندهی کالبدی فضایی بافت فرسوده alireza 0 2,117 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۴۲ عصر
  پایان نامه ای با عنوان حمل ونقل پایدار با تاکید بر دوچرخه alireza 0 1,077 ۱۳۹۴-۳-۹، ۱۰:۴۲ صبح
  پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 0 1,326 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر
  من شهرسازی میخونم طرح نهاییم راجع به طراحی شهرک مسکونی برای سالمندان هست میخواستم ببی alireza 1 1,826 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: a.esmailzadeh2000@gmail.com
  کمک در پایان نامه moalyi 6 2,385 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: moalyi
  رای پایان نامم با موضوع طراحی مرکز محله با تاکید بر شرایط اقلیمی اصلا برای مبانی نظری alireza 1 1,273 ۱۳۹۳-۴-۴، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shb**
  یک پایان نامه یا یک پروژه شهرسازی در موضوعاتی مثل؛ 1- نقش مدیریت شهری در توسعه پاید alireza 1 1,449 ۱۳۹۳-۴-۴، ۱۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان