امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری
سلام!موضوع من درباره ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری من اولین کاری که میخواهم انجام بدم اول باید درباره فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم ولی نمیدونم مطلبم رو چطور جمع کنم بحث پروژم درباره سیستم های هوشمند gis gps itsمیباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار کنم تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، 0RKIDEH
سلام
دوستان در صورت امکان کمک کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
(۱۳۹۱-۸-۱۲، ۰۲:۰۷ عصر)mordabemarefat نوشته است: سلام!موضوع من درباره ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری من اولین کاری که میخواهم انجام بدم اول باید درباره فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم ولی نمیدونم مطلبم رو چطور جمع کنم بحث پروژم درباره سیستم های هوشمند gis gps itsمیباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار کنم تشکر

سلام بفرماييد اين هم يك پايان نامه با موضوع کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهري
اميدوارم به دردتون بخوره.

.pdf   کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری.pdf (اندازه: 2.11 MB / تعداد دفعات دریافت: 150)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۴:۴۱ عصر)mhakbary نوشته است:
(۱۳۹۱-۸-۱۲، ۰۲:۰۷ عصر)mordabemarefat نوشته است: سلام!موضوع من درباره ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری من اولین کاری که میخواهم انجام بدم اول باید درباره فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم ولی نمیدونم مطلبم رو چطور جمع کنم بحث پروژم درباره سیستم های هوشمند gis gps itsمیباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار کنم تشکر

سلام بفرماييد اين هم يك پايان نامه با موضوع کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهري
اميدوارم به دردتون بخوره.
مرسی تشکر من این پایان نامه رو دارم من میخوام خودم پایان نامه مو تکمیل کنم من اول باید در مورد فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم نمیدونم چطور مطللب جمع اوری کنم اول باید فناوری اطلاعات رو تعریف کنم چیه چکار میکنه تاثیر و کاربردش چیه در ترافیک شهری

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۲:۳۲ صبح)mordabemarefat نوشته است: سلام!موضوع من درباره ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری من اولین کاری که میخواهم انجام بدم اول باید درباره فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم ولی نمیدونم مطلبم رو چطور جمع کنم بحث پروژم درباره سیستم های هوشمند gis gps itsمیباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار کنم تشکر

من اول باید در مورد فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم نمیدونم چطور مطللب جمع اوری کنم اول باید فناوری اطلاعات رو تعریف کنم چیه چکار میکنه تاثیر و کاربردش چیه در ترافیک شهری
سلام دوست عزیز
این پایانامه مربوط به کارشناسی است یا کارشناسی ارشد؟
شما برای این موضوع باید در موردIT اطلاعات کسب کنید که کتب مختلفی راجع به فناوری اطلاعات نوشته شده و بعد با شهر الکترونیک مرتبطش کنید من فعلا دو تا مقاله براتون میفرستم اینارو مطالعه کنید امیدوارم کمکتون کنه...

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   شهر_الکترونیک_واقعیت_شهرهای_فردا.pdf (اندازه: 639.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 64)
.pdf   شهر_هوشمند_ضرورت_هزاره_سوم_در_تعاملات_یکپارچه_شهرداری_الکترونیک_(ارائه_مدل_مفهومی_–_اجرایی_با_تأکید_بر_شهرهای_ایران).pdf (اندازه: 362.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 117)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۲:۴۷ صبح)yaser seraj نوشته است: [quote='mordabemarefat' pid='37728' dateline='1352581323']
سلام!موضوع من درباره ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری من اولین کاری که میخواهم انجام بدم اول باید درباره فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم ولی نمیدونم مطلبم رو چطور جمع کنم بحث پروژم درباره سیستم های هوشمند gis gps itsمیباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار کنم تشکر

من اول باید در مورد فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم نمیدونم چطور مطللب جمع اوری کنم اول باید فناوری اطلاعات رو تعریف کنم چیه چکار میکنه تاثیر و کاربردش چیه در ترافیک شهری
سلام دوست عزیز
این پایانامه مربوط به کارشناسی است یا کارشناسی ارشد؟
شما برای این موضوع باید در موردIT اطلاعات کسب کنید که کتب مختلفی راجع به فناوری اطلاعات نوشته شده و بعد با شهر الکترونیک مرتبطش کنید من فعلا دو تا مقاله براتون میفرستم اینارو مطالعه کنید امیدوارم کمکتون کنه...
[/qسلام دوست عزیز مرسی اگه باز مقاله راجبه موضوع داشتید ممنون میشم واسم بفرستید ین ایمیل منه mehdi_ictk@yahoo.com

پاسخ

من اول باید در مورد فناوری اطلاعات مطلب جمع کنم نمیدونم چطور مطللب جمع اوری کنم اول باید فناوری اطلاعات رو تعریف کنم از دید ترافیک الان من نمیدونم از کجا استارت بزنم بیس کاری دستم نیومده ممنون میشم کمک کنید تشکر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile موضوع پایان نامه (مقطع کارشناسی شهرسازی) godonly. 7 18,492 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  مشاوره_موضوع روش تحقیق وموضوع پایان نامه godonly. 8 6,857 ۱۳۹۳-۹-۲، ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: reyhan babaie
Star موضوع پایان نامه ی خود را معرفی کنید (رشته شهرسازی) godonly. 26 19,844 ۱۳۹۳-۸-۴، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: shiva golestani
  کمک در موضوع پایان نامه javad jamshidi 3 3,015 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۷:۲۴ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  کمک در خصوص پایان نامه ماراویا 2 4,291 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایان نامه نویسی fayyaz 16 9,762 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: یمین
  درخواست موضوع پایان نامه a.h.tarahishahri 4 4,336 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: ...
  مقاله: کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری سلام mordabemarefat 0 3,004 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mordabemarefat
Sad کمک فوری - نحوه نگارش پروپوزال godonly. 4 6,109 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۱۲:۱۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش
Smile معرفی منابع - لطفا کمک کنید godonly. 2 2,191 ۱۳۹۱-۷-۱۰، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان