امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392
سلام دوستان عزیز

چندتا سوال داشتم راجع به ثبت نام ارشد
اگه دانشجوی سال آخر کارشناسی باشی برای قسمت معدل باید معدل کل رو تا این ترمی که الان هستی بزنی؟
منظور از رشته ی شناور و اصلی چیه؟باید دوتا کارت بخریم؟آیا امکان داره طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنیم و معماری شناور؟
اون فرمی که برای تایید معدل دانشجوهای سال آخر هست الان که ثبت نام میکنیم باید ببریم معاونت آموزشی دانشگاه که تایید کنن یا موقعی که قبول شدیم؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتتون

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۱:۳۵ صبح)mina. نوشته است: سلام دوستان عزیز

اگه دانشجوی سال آخر کارشناسی باشی برای قسمت معدل باید معدل کل رو تا این ترمی که الان هستی بزنی؟
منظور از رشته ی شناور و اصلی چیه؟باید دوتا کارت بخریم؟آیا امکان داره طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنیم و معماری شناور؟
اون فرمی که برای تایید معدل دانشجوهای سال آخر هست الان که ثبت نام میکنیم باید ببریم معاونت آموزشی دانشگاه که تایید کنن یا موقعی که قبول شدیم؟

سلام .
همین فرمی که آخر دفترچه برای معدل گذاشتن رو پر می کنید قسمت معدل هم من فکر کنم بردم پیش کارشناس گروهم و بعدش چند امضای دیگه هم لازم داشت که پیگیری کردم . هدف از تکمیل این فرم داشتن مدرکیه که اثبات کنه معدل شما در حال حاضر این بوده ، پس کارای اداریشو انجام بدید و امضاهاشو بگیرید ، خیلی دردسر نداره .

هم رشته اصلی کد رهگیری می خواد و هم شناور یک کد دیگه میخواد و این رو در صفحه 5 دفترچه نوشته (زیر جدول رشته های شناور ) - دو تا شناور رو نمیشه انتخاب کرد و گفته شده که کلا سیستم اجازه نمیده بردارید .
زمان امتحان تمام رشته های شناور در یک روزه و با هیچکدوم از رشته های اصلی تداخل نداره.
معمولا به رشته های بین رشته ای شناور گفته میشه .

اینکه طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنید و معماری شناور رو نمیدونم7 چونکه تا جایی که من میدونم شناور اونایی میشه که توی جدول ص 5 وارد شده و ازشون نام بردن .

موفق باشید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، godonly.
1 سلام دوست من

چون معماری (با کد رشته 1352) جز رشته های شناور نیست پس نمی شه به عنوان رشته شناور انتخابش کنید.

اگر مایلید هر دو رشته رو امتحان بدین معماری رو رشته اصلی و طراحی رو رشته شناور انتخاب کنید.113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، .Utopia
(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۲۱ عصر).Utopia نوشته است:

سلام .
همین فرمی که آخر دفترچه برای معدل گذاشتن رو پر می کنید قسمت معدل هم من فکر کنم بردم پیش کارشناس گروهم و بعدش چند امضای دیگه هم لازم داشت که پیگیری کردم . هدف از تکمیل این فرم داشتن مدرکیه که اثبات کنه معدل شما در حال حاضر این بوده ، پس کارای اداریشو انجام بدید و امضاهاشو بگیرید ، خیلی دردسر نداره .

هم رشته اصلی کد رهگیری می خواد و هم شناور یک کد دیگه میخواد و این رو در صفحه 5 دفترچه نوشته (زیر جدول رشته های شناور ) - دو تا شناور رو نمیشه انتخاب کرد و گفته شده که کلا سیستم اجازه نمیده بردارید .
زمان امتحان تمام رشته های شناور در یک روزه و با هیچکدوم از رشته های اصلی تداخل نداره.

اینکه طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنید و معماری شناور رو نمیدونم7 چونکه تا جایی که من میدونم شناور اونایی میشه که توی جدول ص 5 وارد شده و ازشون نام بردن .

موفق باشید .

خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون

(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۳۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: 1 سلام دوست من

چون معماری (با کد رشته 1352) جز رشته های شناور نیست پس نمی شه به عنوان رشته شناور انتخابش کنید.

اگر مایلید هر دو رشته رو امتحان بدین معماری رو رشته اصلی و طراحی رو رشته شناور انتخاب کنید.113

ممنونم مهندس ;)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۲۱ عصر).Utopia نوشته است:

سلام .

موفق باشید .

مهندس اگه الان ثیت نام انجام بدیم بعدا بریم دنبال کارای اداری فرم تاییدیه معدل مشکلی به وجود نمیاد؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۴۵ عصر)mina. نوشته است: مهندس اگه الان ثیت نام انجام بدیم بعدا بریم دنبال کارای اداری فرم تاییدیه معدل مشکلی به وجود نمیاد؟

نه مشکلی نداره می تونید الان ثبت نام کنید و امضاها رو نگیرید ( اما حتما از معدل فعلی تون با خبر بشید ) .

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
slm hadafe man tarahi shahriye lisansam memariye mikham reshte asli ro tarahi entekhab konam vali memari mikhastam sherkat konam motasefane to reshtehaye shenavaram nis, mondam chikar konam
mamnon misham age rahnemi konin!!
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۰:۱۵ عصر)jila نوشته است: slm hadafe man tarahi shahriye lisansam memariye mikham reshte asli ro tarahi entekhab konam vali memari mikhastam sherkat konam motasefane to reshtehaye shenavaram nis, mondam chikar konam
mamnon misham age rahnemi konin!!

سلام مهندس

شما می تونید معماری رو به عنوان رشته اصلی و طراحی رو به عنوان رشته شناور انتخاب کنید.

مهندس این مثه دانشگاه آزاد نیس که انتخاب اول مهم باشه. یعنی با انتخاب رشته طراحی به عنوان رشته شناور هیچ تغییری در نتیجه نهایی ایجاد نمی شه. دقیقا مثه کارشناسی که علاوه بر رشته تحصیلیتون (مثلا رشته ریاضی) می تونستید زبان یا هنر هم شرکت کنید.113

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، godonly.
با سلام.من رشته اصلیم معماری هست،میخواستم ببینم اگه رشته طراحی شهری رو به عنوان شناور شرکت کنم آزمون تو شهر خودم صدرصد برگزار میشه؟،7توی حوزه انتخابی کد شهر خودم رو دادم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۱-۸-۱۵، ۱۱:۱۸ صبح)lopi نوشته است: با سلام.من رشته اصلیم معماری هست،میخواستم ببینم اگه رشته طراحی شهری رو به عنوان شناور شرکت کنم آزمون تو شهر خودم صدرصد برگزار میشه؟،7توی حوزه انتخابی کد شهر خودم رو دادم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام مهندس

اگه معماری تو شهرتون برگزار میشه طراحی هم برگزار میشه دیگه
    ولی خوب مرحله دوم طراحی (اسکیس) فقط تهران برگزار میشه113

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,207 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,490 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,333 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,747 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان
      اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 790 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
      من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,715 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: ruhullaershadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان