امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392
من دانشجو دانشگاه پیام نورم ولی کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی تو دفترچه نیست...چیکار باید بکنم؟؟؟گفته شده تو تاریخ 91/8/9 به سایت سنجش مراجعه بشه که هنوز تو سایت قرار ندادن؟؟؟به نظر شما تکلیف من چیه؟؟؟ معدل رو باید ترم 6 رو وارد کنیم یا معدل کل تا ترم 6؟؟؟؟

ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۱۱ عصر)GMemary نوشته است:
    من دانشجو دانشگاه پیام نورم ولی کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی تو دفترچه نیست...چیکار باید بکنم؟؟؟گفته شده تو تاریخ 91/8/9 به سایت سنجش مراجعه بشه که هنوز تو سایت قرار ندادن؟؟؟به نظر شما تکلیف من چیه؟؟؟ معدل رو باید ترم 6 رو وارد کنیم یا معدل کل تا ترم 6؟؟؟؟

ممنون

سلام مهندس

کد دانشگاهتون رو می تونید از لینک بگیرید. http://92.242.195.133/searcharshad/EduactionPlace.aspx

معدل رو هم باید معدل کل تا ترم 6 رو وارد کنید.
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,258 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,006 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,164 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,519 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,443 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,046 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,339 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,808 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان
      اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 791 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
      من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,753 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: ruhullaershadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان