امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری
سلام به همگی منظورم از این سوالم این بود که الان کتابهایی هم مدرسان شریف و هم راهیان ارشد و هم ماهان و پارسه و خیلی جاها دادن به نظر شما اساتیدی که کارشناسی ارشد معماری رو گرفتید به نظرتون از کدام منابع استفاده کنم بهتر هستش
راستی من گرایشم هم میخوام معماری داخلی بخونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط arshadememari
هیچ کسی نیست من نوعی رو راهنمایی کنه

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۱۱:۱۲ صبح)mohammad_sat نوشته است: سلام به همگی منظورم از این سوالم این بود که الان کتابهایی هم مدرسان شریف و هم راهیان ارشد و هم ماهان و پارسه و خیلی جاها دادن به نظر شما اساتیدی که کارشناسی ارشد معماری رو گرفتید به نظرتون از کدام منابع استفاده کنم بهتر هستش
راستی من گرایشم هم میخوام معماری داخلی بخونم

سلام تمام اين موسسات كتاب هاي مناسب و يا نامناسب دارند و به طور قطع نميشه گفت كدوم بهتره.پيشنهاد من اين هستش كه به صورت گزينشي انتخاب كنيد يعني از هر موسسه يك سري از كتبش بدردتون ميخوره.(چون كتب هم بايد كامل باشند و هم خلاصه و مفيد)
تعداد زيادي جزوه من و ساير اعضاي سايت قرار داديم كه واقعا به نطر من ميتونه براتون مفيد باشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع جدید آزمون کارشناسی ارشد معماری موسسات و آموزشگاه ها MHAKBARI 0 1,200 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,796 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ alireza 22 7,699 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۸:۵۰ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,537 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تغییر رشته معماری به شهرسازی nirvana 7 6,604 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: arch IV
  منابع نهایی آزمون کارشناسی ارشد مرمت و احیاءبناها و بافتهای تاریخی MHAKBARI 0 1,277 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۹:۲۶ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  منابع كنكور ارشد طراحي شهري و برنامه ريزي شهري منطقه اي MHAKBARI 1 1,582 ۱۳۹۱-۱۱-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,905 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ali50
  به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه؟دلایلتان رابیان کنید فاطمه زهرا 10 6,583 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,039 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان