امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد ساختار هندسی در معماری ایران کسی مقاله ای چیزی داره که کار ما راه بیفته ؟؟؟؟؟
سلام به دوستان
من تازه وارد این انجمن شدم و همون اول کار یک سوال دارم 26
در مورد ساختار هندسی در معماری ایران کسی مقاله ای چیزی داره که کار ما راه بیفته ؟؟؟؟؟؟؟
لطف میکنین اگه کمکم کنین
اگه مرجعی هم معرفی کنین ممنون میشم
با تشکر.
دوستان کمک کنین یک لطف بزرگ در حقم میکنین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسسسسسسسسسسسسسسسسسی نبود کمک کنه :(

خواهشا یکی نگاه بندازه این پست

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۳:۲۰ عصر)cmuiran نوشته است: کسسسسسسسسسسسسسسسسسی نبود کمک کنه :(

خواهشا یکی نگاه بندازه این پست

سلام شاید یکی از دلایل این باشه که عنوان خوبی را انتخاب نکردید و دوستان نمی دونند که شما کمک می خواهید. عنوان را در ارسال اول تغییر دهید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، cmuiran
مقاله بکارگیری مثلثهای هنجار در محاسبات ریاضی و پیاده سازی هندسه در ساخت و اجرای معماری سنتی ایران

منبع : www.sid.ir (سايت مقالات)

.pdf   11000313900102.pdf (اندازه: 1.32 MB / تعداد دفعات دریافت: 102)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dely_sh ، 0RKIDEH ، cold rain ، cmuiran

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,440 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,645 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,092 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,292 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,337 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,276 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,073 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,391 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,950 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان