ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای گیلان
سلام دوستان

یکی از کاربران تماس گرفته و درخواست مشاوره برای انتخاب داشت لطفا جواب سوال را با اطلاعات کافی دهید.

سوال ایشان:

روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه گیلان؟
آخرین ارسال های من :

2
RE: روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای گیلان
این کاربر اعلام نکرده که خودشون در کدام شهر زندگی میکنند.

3
RE: روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای گیلان
سلام
برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
هم شهری بهتر از منطقه ای هم دانشگاه کردستان اساتید خوبی داره
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

4
سلام
منم از دانشگاه سنندج شنیدم 1دانشگاه خوبیه بعدشم به قول مهندس برنامه ریزی شهری بهتر از منطقه ایه...
5

آخرین ارسال های من :
    5
    دانشگاه گیلان بهتره .چون خودم اونجا پذیرفته شدم ..بیا با خودم همکلاس شو عزیز.

آخرین ارسال های من :
      6
      به نظر منم دانشگاه گیلان بهتره...
      منم این دانشگاه قبول شدم

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 794 1393-4-8، 11:21 عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید AliReza 1,014 1393-3-9، 03:15 عصر
        آخرین ارسال: pishrurbanist
          اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 2,562 1392-12-5، 03:28 عصر
        آخرین ارسال: foroogh.r
          تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 AliReza 991 1392-11-16، 08:38 صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد AliReza 915 1392-11-16، 12:07 صبح
        آخرین ارسال: زمردیان
          برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری AliReza 717 1392-11-15، 07:19 عصر
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور AliReza 2,570 1392-11-15، 05:17 عصر
        آخرین ارسال: شیلان
          من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت AliReza 994 1392-11-14، 10:00 عصر
        آخرین ارسال: ruhullaershadi
          چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 750 1392-11-7، 08:44 عصر
          جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 3,145 1392-11-7، 06:25 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل