امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای گیلان
سلام دوستان

یکی از کاربران تماس گرفته و درخواست مشاوره برای انتخاب داشت لطفا جواب سوال را با اطلاعات کافی دهید.

سوال ایشان:

روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا روزانه برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه گیلان؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
این کاربر اعلام نکرده که خودشون در کدام شهر زندگی میکنند.

پاسخ
سلام
برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان
هم شهری بهتر از منطقه ای هم دانشگاه کردستان اساتید خوبی داره
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سلام
منم از دانشگاه سنندج شنیدم 1دانشگاه خوبیه بعدشم به قول مهندس برنامه ریزی شهری بهتر از منطقه ایه...
5

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دانشگاه گیلان بهتره .چون خودم اونجا پذیرفته شدم ..بیا با خودم همکلاس شو عزیز.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      به نظر منم دانشگاه گیلان بهتره...
      منم این دانشگاه قبول شدم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,597 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,021 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: pishrurbanist
          اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,085 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
        آخرین ارسال: foroogh.r
          18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 957 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: 9123533029
          مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
        آخرین ارسال: foroogh.r
          تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
          انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
        آخرین ارسال: زمردیان
          مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان