امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيام هاي داخل inbox رو حذف كنيد ؟؟؟؟
سلام دوستان عزيز
بعضي از دوستان در ارتباط با مشاوره يا كارهاي ديگر به من پيام خصوصي مي دهند بعدش فكر طرف مقابل جوابشون رو نمي دهد اما اينجوري نيست من در اين مدت يكي از اعضاي سايت بهم مسيج داد اما من هرچي جوابشو ميخواستم بدم يه اخطار با نام پيام هاي خصوصي كاربر پر شده است شما نمي توانيد پيام بفرستيد لطفا دوستان نسبت به پيام هاتون مديريت داشته باشيد
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، dely_sh ، century21

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,553 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,194 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,818 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,513 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  درخواست رایگان كسي إز روي كتاب محيط هاي پاسخده تحليل سايت انجام داده؟ يعني هفت موردي كه در كتاب هست alireza 0 1,090 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۸:۵۶ عصر
  درخواست رایگان فضای شهری مطلوب و مثبت تو جهان که همه صفات اصلی فضای شهری رو داشته باشه بهم معرفی کنی alireza 2 1,548 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  سرانه کلان شهرها رو می دونید ؟ Maryam M 10 4,520 ۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: fayyaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان