امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری لطفا طراحی زیر محله
من باید یک میدون در یک بافت مسکونی محله ای طراحی کنم بابا من ترم 3 اییم کسی می تونه کمک کنه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
خصوصیات بافتت را بگو تا راهنماییت کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، godonly.
(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۳۸ عصر)akram2 نوشته است: من باید یک میدون در یک بافت مسکونی محله ای طراحی کنم بابا من ترم 3 اییم کسی می تونه کمک کنه.
این لینک ها رو ببینید شاید به دردتون بخوره :
در این لینکها که میبینید منظور از طراحی مرکز محله تقریبا همون میدان محلی است
فایل راهنما رو دانلود کنید فکر کنم کمکتون می کنه

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=13222
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=11492
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=13223

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۱۰:۴۱ عصر)negin نوشته است: خصوصیات بافتت را بگو تا راهنماییت کنم
شاید اون بافتی را که استاد توسلی در کتاب طراحی فضاهای شهری توسط خودشون طراحی شده باشه رو دیده باشین.عکس این پلان در کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک هم زده است هدف از این تمرین طراحی دو میدان یا همان میدانچه است که اولا باید هندسه خرده فضاها دارای یک طرح فکر شده باشد ثانیا دارای فضاهایی طراحی شده برای همه سنین باشد.ممنون.
(۱۳۹۱-۸-۱۸، ۰۳:۴۱ صبح)mina. نوشته است:
(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۳۸ عصر)akram2 نوشته است: من باید یک میدون در یک بافت مسکونی محله ای طراحی کنم بابا من ترم 3 اییم کسی می تونه کمک کنه.

از شما سپاس گذارم ولی همه ی فایل ها قیمت گذاری شده بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۸-۱۸، ۰۴:۵۸ عصر)akram2 نوشته است:
(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۱۰:۴۱ عصر)negin نوشته است: خصوصیات بافتت را بگو تا راهنماییت کنم
شاید اون بافتی را که استاد توسلی در کتاب طراحی فضاهای شهری توسط خودشون طراحی شده باشه رو دیده باشین.عکس این پلان در کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک هم زده است هدف از این تمرین طراحی دو میدان یا همان میدانچه است که اولا باید هندسه خرده فضاها دارای یک طرح فکر شده باشد ثانیا دارای فضاهایی طراحی شده برای همه سنین باشد.ممنون.
(۱۳۹۱-۸-۱۸، ۰۳:۴۱ صبح)mina. نوشته است:

از شما سپاس گذارم ولی همه ی فایل ها قیمت گذاری شده بود.
خواهش می کنم
فایل راهنما رایگان هست می تونید دانلود کنید

پاسخ
دوست عزیز یه سری کلیاتی گفتید، اگه نقشه داشته باشم می تونیم هندسه فضا را با توجه به اصول و خط های اصلی بافت طراحی برات توضیح بدم..نمیدونم جای زیر محله مشخصه یا خودتون باید یه فضا توش پیدا کنید ولی اولین کاری که می کنی اینه که از توی نقشه خطوط اصلی و جهت دهنده که خودت پیداشون می کنی به کل بافتت خط میدهند را می کشی، تاب بافتت را پیدا می کنی یا توجه به اینکه چقدر می خواد خدمات بده و فضای تنفس می خواد اندازه فضای مکث، کاریری های دور تا دورش را تعریف می کنی... تا اونجا که می تونی سعی کن به هیج عنوان سواره از میدانت عبور نکنه صرفا فضات باید فقط پیاده داشته باشه، کاریری های کلان اطراف میدان نزار بیشتر کاریری های محلی، دبستان یادت نره3
راه های عبور یه میدانت را متعدد بزار و ورودی هاش به میدان را شاخص کن ، توی مسیرت به خاطر توجه به همه سنین(همه شمولی فضا) سنگ فرش بزار ، مسیر تعریف یرای نابینا بزار تا اونحجا که می شه پله و اختلاف سطح نداشته باش اگه در هر صورت پبدا شد رامپ و سطح شیبدار یادت نره
توی طراحی کالبد میدانت که حتما باید کالبد داشته باشه( اطراف میدانت را رها نکن بهش محصوریت انسانی و تعریف شده بده) از ویژگی های کالبدی موجود توی بافت الهام بگیر و یه همون سبک برو جلو( از خودت سبک جدیدی ارایه نده اگه یافت قدیمی و فرسوده است.)
خیلی چیزای دیگه هم مهمه که رعایت کنی من فقط یه سری کلیات گفتم امیدوارم تو کارت بهت کمک کنه1اگه سوالی بود من در خدمتم1

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، yaser seraj ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۲:۱۲ صبح)negin نوشته است: دوست عزیز یه سری کلیاتی گفتید، اگه نقشه داشته باشم می تونیم هندسه فضا را با توجه به اصول و خط های اصلی بافت طراحی برات توضیح بدم..نمیدونم جای زیر محله مشخصه یا خودتون باید یه فضا توش پیدا کنید ولی اولین کاری که می کنی اینه که از توی نقشه خطوط اصلی و جهت دهنده که خودت پیداشون می کنی به کل بافتت خط میدهند را می کشی، تاب بافتت را پیدا می کنی یا توجه به اینکه چقدر می خواد خدمات بده و فضای تنفس می خواد اندازه فضای مکث، کاریری های دور تا دورش را تعریف می کنی... تا اونجا که می تونی سعی کن به هیج عنوان سواره از میدانت عبور نکنه صرفا فضات باید فقط پیاده داشته باشه، کاریری های کلان اطراف میدان نزار بیشتر کاریری های محلی، دبستان یادت نره3
راه های عبور یه میدانت را متعدد بزار و ورودی هاش به میدان را شاخص کن ، توی مسیرت به خاطر توجه به همه سنین(همه شمولی فضا) سنگ فرش بزار ، مسیر تعریف یرای نابینا بزار تا اونحجا که می شه پله و اختلاف سطح نداشته باش اگه در هر صورت پبدا شد رامپ و سطح شیبدار یادت نره
توی طراحی کالبد میدانت که حتما باید کالبد داشته باشه( اطراف میدانت را رها نکن بهش محصوریت انسانی و تعریف شده بده) از ویژگی های کالبدی موجود توی بافت الهام بگیر و یه همون سبک برو جلو( از خودت سبک جدیدی ارایه نده اگه یافت قدیمی و فرسوده است.)
خیلی چیزای دیگه هم مهمه که رعایت کنی من فقط یه سری کلیات گفتم امیدوارم تو کارت بهت کمک کنه1اگه سوالی بود من در خدمتم1
lمی تونم ایمیلتونو داشته باشم و اون بافت رو براتون ارسال کنم از کمک های شما بسیار قدردان و سپاسگذارم

پاسخ
سلام من این فایل رو براتون قرار دادم خوب مطالعش کنید حتما متوجه میشید معیارها چیه و چیکار باید انجام بدید

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   محله.docx (اندازه: 439.12 KB / تعداد دفعات دریافت: 41)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط negin ، godonly. ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۸-۲۰، ۰۴:۵۱ عصر)akram2 نوشته است:
(۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۲:۱۲ صبح)negin نوشته است: دوست عزیز یه سری کلیاتی گفتید، اگه نقشه داشته باشم می تونیم هندسه فضا را با توجه به اصول و خط های اصلی بافت طراحی برات توضیح بدم..نمیدونم جای زیر محله مشخصه یا خودتون باید یه فضا توش پیدا کنید ولی اولین کاری که می کنی اینه که از توی نقشه خطوط اصلی و جهت دهنده که خودت پیداشون می کنی به کل بافتت خط میدهند را می کشی، تاب بافتت را پیدا می کنی یا توجه به اینکه چقدر می خواد خدمات بده و فضای تنفس می خواد اندازه فضای مکث، کاریری های دور تا دورش را تعریف می کنی... تا اونجا که می تونی سعی کن به هیج عنوان سواره از میدانت عبور نکنه صرفا فضات باید فقط پیاده داشته باشه، کاریری های کلان اطراف میدان نزار بیشتر کاریری های محلی، دبستان یادت نره3

lمی تونم ایمیلتونو داشته باشم و اون بافت رو براتون ارسال کنم از کمک های شما بسیار قدردان و سپاسگذارم

خواهش می کنم ، ایمیلم را تو پیغام خصوصی واستون می فرستم ولی اگه نقشه را اینجا آپلود کنید هم خوبه، نظرهای متنوع تری را بچه ها بهتون ارایه می دهند که می تونه بهتر باشه1

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH
اگه میشه نقشتونو اینجا بذارین که بچه ها راهنمایی می کنن ما هم استفاده کنیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,115 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,915 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,879 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  سوالات كنكور سالهاي 80 تا 85 برأي أرشد معماري را نياز دارم ، لطفا alireza 2 2,449 ۱۳۹۳-۱۰-۲، ۱۱:۵۳ صبح
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,243 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,200 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: leila
  تراز طراحی شهری علوم تحقیقات godonly. 4 1,765 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۰:۲۵ عصر
  کسی محله ی قیطریه تا حالا کار کرده؟؟؟؟؟ sharare 1 1,394 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۴۵ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,878 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  درخواست پایان نامه طراحی محله kiana7822 3 3,340 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۱۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان