امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالیباف، مشتری زندان اوین است!
[تصویر:  40060_orig.jpg&mode=150]
رئیس سازمان زندانهای کشور با بیان اینکه موضوع فروش زندان اوین در مرحله پیشنهاد مطرح شده گفت: بنده معتقدم هر وقت اقدامی نهایی شد رسانه ای شود.
غلامحسین اسماعیلی در مورد اظهارات محمد باقر قالیباف شهردار تهران مبنی بر درخواست خرید زندان اوین گفت: از طرح و پیشنهاد از سوی شهرداری مطرح شده و تنها در مرحله پیشنهاد است.
وی افزود: کارشناسان و مسئولان مربوطه در حال مطالعه هستند که اصلا فروش زندان اوین مناسب است یا خیر و این موضوع در مرحله کارشناسی قرار دارد. بعد که مشخص شد می شود زندان اوین را فروخت و زندان را منتقل کرد آن وقت در مورد مبلغ و محل ساخت زندان جایگزین بحث کارشناسی می شود.
رئیس سازمان زندانهای کشور اظهار داشت: بنده همیشه معتقد بوده ام که تا وقتی کاری به نتیجه و نهایی شدن نرسیده نباید اعلام شود. تا جایی که باخبر شدم انتشار خبر فروش زندان اوین موجب شده تا برخی از سودجویان به دنبال منافع خود در حاشیه های زندان اوین هستند. به اعتقاد من اگر هم قرار است منافعی از تبدیل زندان اوین به مکان فرهنگی عاید شود این منافع برای ساکنان و همسایه های اطراف این زندان باشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گرمایش زمین، از تصورات فعلی‌مان اسف‌ناک‌تر است Ƒanos 0 913 ۱۳۹۱-۸-۲۳، ۱۰:۱۹ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان