امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تدریس دروس مهندسی شهرسازی
با سلام خدمت دوستان عزیز
ما با تعدادی از دوستان ممتاز تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها که عضو سایت هستند و اعضای بسیار فعال سایت و همچنین آقای مهندس دهقان هماهنگ کردیم که به طور هدفمند تدریس دروس مهندسی شهرسازی رو به مرور در سایت انجام بدیم،
با توجه به نظر سنجی که چند روز پیش انجام شد و شما به اولویت طرح های شهرسازی رای داده بودید سعی میکنیم از طرح ها شروع کنیم و به مرور زمان تدریس دروس رو در سایت بزاریم
دوستانی که میخوان به طور جدی با ما همکاری کنن نام درسی که میخوان تدریس کنند به من اطلاع بدن که دروس تکراری نباشه(لازم به ذکره با توجه به هماهنگی هایی که با مدرسین عزیز انجام دادیم قرار هست تدریس ها به صورت پکیج در سایت ارائه بشه که از پراکندگی مطالب پرهیز بشه، پس مدرسین عزیز توجه کنند دروسی که تدریس میکنن فعلا در سایت آپلود نکنن تا هر درس که تدریسش کامل شد به صورت پکیج اون درسو در سایت قرار بدیم)
دوستانی که تدریس میکنن حتما در قالب پاورپوینت و با ذکر مثال و اینکه حتما ذکر منبع فراموش نشه...
با آرزوی موفقیت برای همه
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، dely_sh ، hani designer ، behnaz68
سلام و تشکر از مهندس سراج

لطفا کار خود را جدا از استقبال اعضا شروع کنید و بعد از شروع اطلاع رسانی به همه اعضا شروع خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط yaser seraj

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتتاح تالار تدریس دروس مهندسی شهرسازی توسط اساتید سایت و دانشجویان فعال alireza 19 9,751 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  نظرسنجی =>>>تدریس دروس مهندسی شهرسازی در سایت yaser seraj 13 5,015 ۱۳۹۱-۸-۲۰، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: hani designer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان