امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه درک و بیان محیط شهری...
(۱۳۹۲-۵-۹، ۰۸:۳۳ عصر)Sahab نوشته است: تا اونجایی که من میدونم... همچنان تدریس دارن تو واحد همدان...ولی کمتر....راستی اگه رضایت دارین و خوب بود اعلام نظر کنید تا بقیه جزواتم رو قرار بدم....خطم خوبه؟3
5

راستش تو این سالای اخیر فقط تو ترمای تابستون باهاشون درس ارائه میشد که من متاسفانه نتونستم باهاشون کلاس داشته باشم.

لطف میکنید.
بله خطتون هم خوبه 1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab
    ایمیل استاد گومه رو کسی داره به من بده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 24/بهار 1393 Sahab 0 1,616 ۱۳۹۳-۴-۱۸، ۰۸:۰۷ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 23/زمستان 1392 Sahab 0 1,423 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۱ عصر
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 22/پاییز1392 Sahab 0 1,582 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۱ عصر
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 21/تابستان 1392 Sahab 0 1,593 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۵۰ عصر
        داغ ::دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 20/بهار 1392 Sahab 1 1,782 ۱۳۹۲-۵-۴، ۰۳:۲۳ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 19/زمستان 91 Sahab 0 1,563 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۵ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 18/پاییز 91 Sahab 0 2,054 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۳ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 16/بهار 91 Sahab 0 1,404 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۱۱ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره 15 Sahab 0 991 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۰۴ صبح
        دانلود فصلنامه علمی-پژوهشی آمایش محیط دانشگاه آزاد ملایر-شماره14 Sahab 0 1,437 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۲:۰۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان