امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع مهمی که در کنکور 91 برنامه ریزی مورد توجه بوده اند.
1-مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری
2-کتاب های سبز شهرداری (1و11)
3-طرح و برنامه ها (بهزادفر)
4-از شار تا شهر
5-تاریخ شکل شهر
6-نظریه های شهر و پیرامون(پاپلی یزدی)
7-هویت شهر(بهزادفر)
8-زیرساخت های شهری(بهزادفر)
9-تاریخ ایران و جهان(پاکزاد)
10-آیین شهرسازی پایدار(بهزادفر)
11-مجموعه مباحث و روش های شهرسازی(جلداقتصاد و جغرافیا)
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط shahrsaz21 ، .Utopia ، rezvan87 ، URBAN 98 ، alireza ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm ، hamidataee ، arvik ، Brightness
جالبه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون از لطفتون
    چقدر کتابای بهزادفر مهمن26
    آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
    تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
    رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
    کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
    عـشـق را دوســت دارمـــ ،
    ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
    امسال اینجور بود و کتاب های آقای بهزادفر توی دکتری هم حرف اول رو میزد.اما نمیشه رو این موضوع خیلی حساب کرد و احتمال این که امسال این روند و نداشته باشیم زیاده ولی خوب شاید بازهم همین روال تکرار شه

پاسخ
     سپاس شده توسط rezvan87 ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,432 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,140 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان