ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: درخواست حل چند سوال امار
(1391-8-23، 09:11 عصر)soheilarch نوشته است:
(1391-8-23، 08:51 عصر)FaTyJo0oN نوشته است: 7. اگه اشتباه نکنم از این راه حل میشه

[تصویر:  ptbclsccumpnx9nzzxlx.jpg]

لطف میکنین جواب رو کامل بنویسین من رو این وال یه ذره گیج شدم چون رابطه ی اعداد رو یادم نمیاد.ممنون

مهندس این یه فرمول کلی هستش. البته فک کنم صورت کسر 2n-1 باشه و 2 جا افتاده.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: .Utopia ، soheilarch
12
RE: درخواست حل چند سوال امار
جواب به نظر کامل بنویسین و نتونستم کامل بگیرم
آخرین ارسال های من :

[*]
    [*]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      اصول مقدماتی فتوشاپ را در کمتر از ۲۵ دقیقه یاد بگیرید! (آموزش تصویری) 7-25 ghazalme7 ghazalme7 photoshop
      معرفی و بیان کاربرد نرم افزار SPSS – آموزش تعریف متغیرها و ورود داده در SP... 7-25 ghazalme7 ghazalme7 spss
      مقاله  طراحی مجسمه های شهری 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
      مقاله  فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
      مقاله  شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان 7-16 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
      مقاله  شهر پست مدرن - word 7-15 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
      آب و فاضلاب 7-15 unit 1 Mahantara9 تاسیسات و تجهیزات شهری
      درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 7-15 sardarekord Mahantara9 درخواست نقشه
      مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 7-15 alireza Mahantara9 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      برخی شهرهای چین که از نمونه اروپایی آن کپی شده اند 7-14 aradralami honarfardi6 گفتگوی آزاد
      فضاهای مکث شهری 7-14 ALI XxX honarfardi6 سایر مقالات
      فونداسیون سازه های شهر ونیز ایتالیا چگونه ساخته شده اند؟ 7-10 aradralami honarfardi9 گفتگوی آزاد
      دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 7-10 atelieahjam honarfardi9 اندیشمندان شهرساز
      اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل