امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد و انتقادات سازنده شما به شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز در این تاپیک
سلام

لطفا پیشنهاد و انتقادات خود به شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز در این تاپیک ارسال کنید.

لینک دانلود شماره دوم:

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=10491
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، .Utopia ، Sadeghpour
تشکر بخاطر زحماتتون . این شماره از فصلنامه به لحاظ سبک نمایش و محتوا بسیار خوب و سازمان یافته بود .
در نمایش فصلنامه هم بنده مشکلی نداشتم ، اینکه صفحه ها رو ورق بزنیم با مخاطب ارتباط بیشتری برقرار میکنه تا بخوایم مدام غلطک کنار صفحه رو بالا و پایین کنیم .

ولی چند مطلب خیلی کوچیک رو بگم خدمتتون ،
- به نظرم آخرین صفحه که میشه همون پشت جلد فصلنامه برای من که به حالت خاکستری رنگ نشون داده میشه و گویا تصویر و نوشتاری برای پشت جلد نداره .

- محتوای نوشتار ها هم با تصاویر بسار خوب هماهنگ شده بود فقط برخی صفحه ها بک گراندهای شلوغی داره که یه مقداری چشم رو میزنه و نسبت به صفحه هایی که بک گراند ساده دارند ، خوندنشون مشکل تره .

- در این شماره مباحث علمی در سطح بالاتر و عالی تری بود و مطالب مفیدی داشت که فصلنامه را خواندنی کرده بود .

باز هم ســپاس و خسته نباشید . به امید شماره های بعدی فصلنامه .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Sadeghpour
(۱۳۹۱-۸-۲۴، ۰۴:۱۷ عصر).Utopia نوشته است: تشکر بخاطر زحماتتون . این شماره از فصلنامه به لحاظ سبک نمایش و محتوا بسیار خوب و سازمان یافته بود .
در نمایش فصلنامه هم بنده مشکلی نداشتم ، اینکه صفحه ها رو ورق بزنیم با مخاطب ارتباط بیشتری برقرار میکنه تا بخوایم مدام غلطک کنار صفحه رو بالا و پایین کنیم .

ولی چند مطلب خیلی کوچیک رو بگم خدمتتون ،
- به نظرم آخرین صفحه که میشه همون پشت جلد فصلنامه برای من که به حالت خاکستری رنگ نشون داده میشه و گویا تصویر و نوشتاری برای پشت جلد نداره .

- محتوای نوشتار ها هم با تصاویر بسار خوب هماهنگ شده بود فقط برخی صفحه ها بک گراندهای شلوغی داره که یه مقداری چشم رو میزنه و نسبت به صفحه هایی که بک گراند ساده دارند ، خوندنشون مشکل تره .

- در این شماره مباحث علمی در سطح بالاتر و عالی تری بود و مطالب مفیدی داشت که فصلنامه را خواندنی کرده بود .

باز هم ســپاس و خسته نباشید . به امید شماره های بعدی فصلنامه .
با سلام و تشكر از خانم مهندس
انتقاد شما كاملا به جا و سازندست و كاملا مي پذيرم
در مورد صفحه اخر بايد بگم كه اول قرار بود نشريه فقط به صورت پي دي اف منتشر بشه كه در آخرين دقايق من تصميم گرفتم به صورت ديجيتال انتشار پيدا كنه
برا همون صفحه آخر خالي موند
در مورد بك گراند شلوغ و رنگ بعضي از بك گراند ها هم انتقاد شما رو كاملا به جا مي دونم و عذر خواهي مي كنم
شما بزاريد به حساب عجله و كمبود وقت از طرف من
لازم به ذكره كه لينك اصلاح شده فصلنامه رو به صورت پي دي اف و با كيفيت بالا...انشالا ميزارم توي سايت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MHAKBARI ، .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان