ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما
سلام دوستان

از استقبال بی نظیرتان از شماره اول که بیش از 14000 بار دانلود شد(لینک تایید) برای بالاتر بردن تعداد دانلود و استفاده حداکثری جامعه مهندسین شهرساز و ... از شماره دوم بعنوان هدیه اعضایی که لینک دانلود را در وبلاگ خود قرار دهند 3 ساعت عضویت ویژه برای دانلود دهها فایل با ارزش را اهدا میکند.

طریقه فعال شدن عضویت ویژه شما

1- لینک دانلود شماره دوم را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و در همین تاپیک اعلام کنید.
2- عضویت ویژه شما حداکثر 12 ساعته فعال میشود.

با تشکر تیم مدیریتی فصلنامه ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: .Utopia ، MHAKBARI ، atoosa.marzban ، century21
2
RE: بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما
(1391-8-23، 11:55 عصر)AliReza نوشته است:  سلام دوستان

از استقبال بی نظیرتان از شماره اول که بیش از 14000 بار دانلود شد(لینک تایید) برای بالاتر بردن تعداد دانلود و استفاده حداکثری جامعه مهندسین شهرساز و ... از شماره دوم بعنوان هدیه اعضایی که لینک دانلود را در وبلاگ خود قرار دهند 3 ساعت عضویت ویژه برای دانلود دهها فایل با ارزش را اهدا میکند.

طریقه فعال شدن عضویت ویژه شما

1- لینک دانلود شماره دوم را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و در همین تاپیک اعلام کنید.
2- عضویت ویژه شما حداکثر 12 ساعته فعال میشود.

با تشکر تیم مدیریتی فصلنامه ایران شهرساز

درود
لینک دانلود فصلنامه در وبلاگ بنده درج شد

mozoat.blogfa.com
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
 سپاس شده توسط: .Utopia ، MHAKBARI ، century21
3
RE: بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما
نقل قول: درود لینک دانلود فصلنامه در وبلاگ بنده درج شد mozoat.blogfa.com

با تشکر از شما عضویت ویژه شما فعال شد.

4
سلام

33000 عضو و 1 لینک دانلود!

در کمتر از 30 ثانیه لینک دانلود را بزارید و عضویت ویژه سایت هدیه بگیرید.

سپاس شده توسط: century21
5
سلام مهندس شبی که فصلنامه اومد سعی کردم بزارم.www.shahrsazi-pnu.mihanblog.com
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
6
(1391-8-27، 12:23 صبح)dementor نوشته است:  سلام مهندس شبی که فصلنامه اومد سعی کردم بزارم.www.shahrsazi-pnu.mihanblog.com

سلام و تشکر
عضویت ویژه شما فعال شد.

7
سلام
بدلیل اهمیت موضوع آپ شد.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  ***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ... Elham.A 31,464 1392-3-28، 10:06 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ AliReza 3,768 1391-9-12، 07:25 عصر
  پذیرش آگهی موسسات و نهادها در شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز AliReza 1,597 1391-9-2، 01:03 صبح
  شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما AliReza 2,295 1391-7-6، 11:16 عصر
  آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91 فصلنامه 44,817 1391-4-10، 05:49 صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل