امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf
salam. man dobar download kardam, nmishe, eror mide, chikar konam?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۳-۸-۷، ۱۱:۱۹ صبح)haqiqatparast نوشته است: salam. man dobar download kardam, nmishe, eror mide, chikar konam?

با سلام

همین الان هر 3 تا پارت رو دانلود کردم و فایل کاملا سالم هستش و اجرا میشه و هیچ خطایی در مراحل دانلود و گشایش فایل دریافت نکردم ، ممکنه شما پس از دانلود بصورت فایلی ناشناس در سیستم ببینیدش که با هیچ برنامه ای باز نمیشه ، در اینصورت فایل را در حالت تغییر نام قرار داده و بدون تغییر در نام فقط عبارت لاتین ( RAR. )  ( دات رار ) را در انتهای نام فایل اضافه کنید تا فایل توسط برنامه  WinRAR شناخته بشه و با اجرای پارت اول فایل پی دی افی داخلش رو خارج کنید.

موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    اصلا امکان باز شدن فایل ها نیست که بشه توی یه فولدر گذاشت. به محض باز شدن ارور میده. فایل ها خراب اند. لطفا کمک کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط atelieahjam
      (۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۹:۰۶ عصر)MahDC نوشته است: اصلا امکان باز شدن فایل ها نیست که بشه توی یه فولدر گذاشت. به محض باز شدن ارور میده. فایل ها خراب اند. لطفا کمک کنید.

سلام دوست گرامی

لطفا فایل ها را جدا جدا اجرا نکنید ، چون نتیجه ای نمیده ، این فایل پارت بندی شده و در سه مرحله برای دانلود گذاشته شده ، وقتی هر سه تا پارت رو دانلود کردید ، هر سه تاشو در یک پوشه بگذارید و فقط پارت شماره یک رو اجرا کنید تا فایل دوباره به حالت اولیه خودش بصورت یکپارچه دربیاد.

موفق باشید

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      باسلام
      نیاز به سرانه های منطقه 6 تهران به تفکیک ناحیه دارم
      ممنون میشم اگه مساعدت بفرمایید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۴:۲۱ عصر)Mahhdy نوشته است: باسلام

یکی از اعضا در حال آپلود در سایت اربان شاپ می باشد احتمالا مشکل شما حل شود.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۶:۳۰ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۴:۲۱ عصر)Mahhdy نوشته است: باسلام

یکی از اعضا در حال آپلود در سایت اربان شاپ می باشد احتمالا مشکل شما حل شود.
      ببینید این مشکل شما را حل می کند
      http://urbanshop.ir/product-934-Detailed-Plan.aspx

پاسخ
      واقعا ممنون!خداخیرتون بده!نمیدونم چطور تشکر کنم ازتون!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
        توجه و تذکر مهم
        قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
        این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
        دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
        پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
        دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری rezahuman9 0 789 ۱۳۹۴-۱۱-۱۹، ۰۸:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: rezahuman9
          دانلود طرح تفصیلی منطقه 12 تهران .pdf alireza 2 10,679 ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۹:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: vggoodarzi
          دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژان ماریو تیجیبائو - رنزو پیانو atelieahjam 1 4,066 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۶:۱۵ صبح
        آخرین ارسال: setare.tanha
          دانلود شیت بندی با فتوشاپ چگونگی شیت بندی طرح معماری atelieahjam 1 4,847 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۳:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی پرلیت atelieahjam 1 2,085 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۴:۱۴ عصر
          دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی atelieahjam 1 3,106 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۶ عصر
          دانلود پاورپوینت سیستم ساختمانی ترونکو atelieahjam 1 3,864 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۴۹ عصر
          دانلود پاورپوینت معماری معاصر - معماری فولدینگ - فرشید موسوی atelieahjam 0 3,218 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۳:۰۴ صبح
          دانلود پاورپوینت هتل سوتليا atelieahjam 0 2,640 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۹ عصر
          دانلود پاورپوینت معبد آناهیتا atelieahjam 0 2,522 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان