امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار
بچه ها این موضوعی بود که من خیلی بهش فکر کردم واقعا برنامه زندگی چیه الان لیسانس دارید و بیکارید وفکر میکنید اگه فوق بگیرید کار پیدا میکنید چون مدرکتون بالا میره
دوستان اشتباه نکنید الان همه لیسانس هستند و بیکار وهمه فکر کارشناسی ارشد هستند مطمین باش ذو سال دیگه همه فوق لیسانس میشن و بیکار انتظار دارید هیت علمی بشید یا اینکه تدریس کنید بازم اشتباهه چون جایی که میتونید تدریس کنید دانشگاه ازاد شهرهای کوچکه اونم با توجه به اینکه ظرفیت های دانشگاهه سراسری داره زیا میشه اصلا به نظر من چند سال دیگه باید دانشگاه ازاد شهرهای کوچک همشون جمع بشن خودتون شاهد بودید که امسال تو مقطع کارشناسی ناپیوسته چند تا تکمیل ظرفیت داد اما باز ظرفیت پر نشد کارشناسی ناپیوسته ای که روزگاری حتی غیر انتفاعیش هم ارزوی ما بود
من به خودم اومدم و از دانشگاهم تو مقطع ارشد در زشته طراحی شهری برای بار دوم انصراف دادم باور کنید چیزی به علمتون هم اضافه نمیشه این را من تو این مدت فهمیدم پس به فکر یک کار باشید باور کنید الان حرف من را گوش نمیکنید وقتی برید سرکلاس ارشد به این نتیجه هم میرسید خیلی ها اان پشیمون هستند ولی به خاطر هزینه ای که کردند نمیخوان انصراف بدن موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
2 نمیدونم...
آخرین ارسال های من :

انسان همان میشود که به آن فکر میکند 16 15 . . .
line: lizalil
پاسخ
چرا همش حرفایه نا امیدکننده میزنی؟
بچه هارو نا امیدنکن، هیشکی ازاول سمته بالایی نداشته
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ماراویا ، somita
بحث درس و سواد از مدرک لا اقل تو ایران کاملا جداست.تازه بحث کارم از سواد اگه بشه گفت سواد آکادمیک هم جداست.نتیجتا با ارشد خوندن نه کسی مامفورد میشه نه بدون اون کسی بی سواد.همچی بستگی داره به خوده آدم که تا کجا می خواد بره اصلا چرا می خواد بره.شما دوستی که میگی دوبار انصراف دادی،وقتی نمیتونی یه تصمیم قاطع واسه خودت بگیری چجوری می خوای فردا که نه پس فردا برای هزاران نفر مردم شهر تصمیم گیری که نه لا اقل تصمیم سازی کنی؟
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahrsaz21 ، 0RKIDEH ، Saeedm ، somita ، Brightness ، elham90 ، foroogh.r
هر کسی یه هدفی تو زندگیش داره.من خودم کارشناسیم معماریه و لازم دیدم ارشد شهرسازی داشته باشم که تو مسائل شهری هم کار کنم.قطعا هم تو بازارکارم تاثیر داره هم کار معماری میکنم هم شهرسازی.از طرفی هم خیلی ها مثل من دوس دارن ارشد داشته باشن به خاطر اینکه یه سرو گردن بالاتر از کارشناسیه و (تو پرانتز بگم خداییش باید گفت مدرکش هنوز با کلاسه).
اینکه گفتین "باور کنید چیزی به علمتون هم اضافه نمیشه این را من تو این مدت فهمیدم پس به فکر یک کار باشید باور کنید الان حرف من را گوش نمیکنید وقتی برید سرکلاس ارشد به این نتیجه هم میرسید "
رو اصلا قبول ندارم.اتفاقا خیلی چیز جدید یاد میگیری.چون بیشتر حالت تحقیقی داره خودت دنبال یادگیری هستی برای من که اینجور بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahrsaz21 ، 0RKIDEH
سلام
منم حرف دوستمونو قبول دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam,harfatoun por az naomidie!!!
    shoma hamoun hastid ke amone hamaro boride bodid ke gharare nataieje takmile zarfiat elam beshe v kole site ro tatil konid v faghat matalebe takmil zarfiat ro begzarid up bemouneh,v kolan stress tazrigh mikardid,hala ham na omidi....?????
    maloome ke ba khondane arshad kheili be maloomate adam ezafe mishe,shoma hanooz khodet ham be tasmimi ke gereftid motmaen nistid,va ella baghiaro monsaref nemikadi!!
    hame chiz hamountor ke doostan goftand be khode adam v ofogh haiee ke baraie khodesh tarsim kard ebastegi dare,
    har kas dar nahaiat khodesh khate mashhiesho baraie zendegish taieen mikoneh,
    enshaallah tasmime dorosti gereftid v har ja hastid moafagh bashid,

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، shahrsaz21 ، 0RKIDEH ، somita ، shahryar
    شما ها بچه ها تا خذودی راست میگید اون روز یکی از مسیول های دانشگاه هم همین را به من گفت که تو ایران این مدرک مهمه حتی اگه تخصص هم نداشته باشی بهت میگن کارشناس ارشد و این مهمه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 938 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      چقدر با نرم افزار BricsCAD آشنایی دارید؟ reza1366 1 1,540 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۷:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: reza1366
      تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,105 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: arvik
      تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,734 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,924 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,998 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      کسی میدونه پایان نامه طراحی شهری چه جوریه ایا مثل معماریه s1s2s3 2 2,087 ۱۳۹۱-۸-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      کمک کنید !!!!!!!!!ادامه یا انصراف سعیده66 3 2,540 ۱۳۹۱-۷-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: mohseni

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان