امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت .
سلام اگه برا دوستان امکان داره پی دی اف کتاب خانه فرهنگ طبیعت را برام ایمیل کنند ممنون میشم خیلی لازم دارم واصلا گیر نیاوردم khazanehham@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۶، ۰۵:۴۲ عصر)JAVAD4050 نوشته است: این کتاب یکی از بهترین کتابهای معماری موجود در ایران برای معماری این مرز و بوم هست البته همراه این کتاب مولف یک سی دی هم منتشر کرده به نام سی دی خانه های شهر ابریشم.
    توصیه من به همه معمارا اینه که حداقل یه بارم که شده به این کتاب نگاه کنن فوق العادس ولی نایابه یا اصلا نیس من خودم چند ماه پیگیر بودم تا چند تا کتابشو گیر آوردم واسه خودمو و دوستان

من یه شماره از تهران دارم نمیدونم الان جواب میده یا نه میتونم در اختیار علاقه مندان بذارمش = (پیام خصوصی)

سلام دوست عزیز اگه فایل خاصی در این رابطه دارین بسیار ممنون میشم اینجا قرار بدید
    آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
    پاسخ
    Ws3W5870183426

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      Salam doostan Manama badjoori in ketabo lazem dram?
      kheili gashtam nayaftam kasi hast komak kone?

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 14,357 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: moni_utopia
          درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 792 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          درخواست رایگان خلاصه کتاب شهرهای فردا پیتر هال hero 0 1,120 ۱۳۹۵-۱-۲۷، ۰۳:۰۸ عصر
        آخرین ارسال: hero
          کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری elham90 2 3,728 ۱۳۹۴-۳-۲۴، ۰۹:۱۳ صبح
        آخرین ارسال: mahnaz ad
          درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,269 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: fofi sharifi
          کتاب «طراحی فضای شهری، نگرشی بر فرآیندی اجتماعی و مکانی» kiana7822 1 1,507 ۱۳۹۴-۲-۶، ۱۲:۳۱ صبح
        آخرین ارسال: haydariyan
          درخواست حل المسائل نفشه برداری مهندسی محمود دیانت خواه atelieahjam 0 4,669 ۱۳۹۴-۱-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
        آخرین ارسال: atelieahjam
          درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,821 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
          درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,075 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,687 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان