امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان خلاصه نكات مهم درس معماري جهان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

منبع : انجمن مهرازي ايران

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh ، somita ، mina91 ، atelieahjam
sepase bikaran

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
با عرض سلام وخسته نباشی

من مصطفی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته سبزوارم میخواستم ببنیم جزوه درسی مر بوط به رشته مرمت چه چیزای دارین
اگه دارین برام بفرستین نیاز دارم

باتشکر از شما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۲۸، ۱۱:۴۷ صبح)9118105106 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشی

من مصطفی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته سبزوارم میخواستم ببنیم جزوه درسی مر بوط به رشته مرمت چه چیزای دارین
    اگه دارین برام بفرستین نیاز دارم

باتشکر از شما

دوست عزیز، درخواست های خود را در این تالار مطرح بفرمائید.
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1025
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,293 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,422 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,800 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 4 12,842 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان جزوه خلاصه شناخت مواد و مصالح ساختمان MHAKBARI 0 2,201 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۰:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان نکات خلاصه و مفید عناصر و جزئیات MHAKBARI 0 864 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۳۲ عصر
      غیر رایگان جزوه تاريخ معماري معاصر- دکتر خوشنويس-دانشگاه تهران MHAKBARI 6 9,165 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۲:۴۰ صبح
      غیر رایگان دانلود جزوه معماري با طبيعت در گذر زمان - هما بهبهاني- انتشارات دانشگاه تهران MHAKBARI 2 7,911 ۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۱:۱۱ عصر
      غیر رایگان جزوه تاریخ معماری جهان ارشد معماری پارسه maj5 2 7,538 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۶:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: مسیحا783
      غیر رایگان خلاصه مباحث مبانی نظری - دانشگاه علم و فرهنگ MHAKBARI 0 1,197 ۱۳۹۲-۴-۹، ۰۶:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان