امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه آزادبهتره یا غیرانتفاعی
سلام
دوستان بنظر شما آزاد زنجان برای رشته طراحی شهری بهتره یا غیرانتفاعی مشهدکه آموزش محوره؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita
سلام مهندس آزاد بهتره در کل چون یکی از اساتید هم میگفت غیرانتفاعی هزینه اشم به اندازه آزاد میشه خصوصا رشته ات طراحیم هست آزاد بهتره جون این رشته عملی بیشتر داره آموزش محور یکم براش نامعقوله البته دقیق نمیدونم آموزش محور اونجام مثه پیام نوره یا نه؟اما برابرنامه ریزی شاید خوب باشه.ضمنا رفت وآمدو همه ی جنبه هاشو بررسی کن بعد تصمیمنو بگیر.
موفق باشی
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، century21
بنظرمن دانشگاه آزاد زنجان
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
به نظر منم آزاد از غير انتفاعي اعتبارش بيشتره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    این که بخواهید بین ازاد و غیرانتفاعی یکی رو انتخاب کنید کاملا بستگی به شرایط خودتون داره.
    به نظر من مطلق نمی شه تصمیم گرفت!
    باید خیلی عوامل مثل شهریه دانشگاه، دور و نزدیکی به محل سکونت، اساتید،نحوه ادامه تحصیل، اعتبار مدرک، کیفیت اموزش و خیلی از عوامل رو بسته به اولویت های خودتون در بین دو دانشگاه بسنجید
    تا بتوانید بهترین تصمیم رو بگیرید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، century21
    سابقه ی دانشگاه در رشته ی مورد نظر و اساتید و سابقه ی اون رشته در محل تحصیل رو در نظر بگیر .

به فرض برای یک رشته ، اساتیدی بسیار عالی در یک موسسه ی غیر انتفاعی بودند که اکثرا در دانشگاه گیلان تدریس می کردند . در حالیکه آزاد اساتید ضعیف تری داشتند .

فقط به اسم نیستش ، بخش اعظم که به خود دانشجو هست ولی در مورد اساتید و سابقه ی کار حتما بپرس .

در مورد هزینه هم باید بگم غیر انتفاعی در گرون ترین رشته و یک ترم 24 واحده هم شهریه اش خیلی سخت به پای یک ترم معمولی دانشگاه ازاد می رسه ، البته من که ندیدم هزینه ی غیر انتفاعی هیچ وقت اندازه ی آزاد بشه . من هم توی دولتی بودم ، هم آزاد ، هم غیر انتفاعی .

البته امکان داره یه غیر انتفاعی خیلی ضعیف باشه ولی ممکنه مثل همینی که من گفتم یه غیر انتفاعی موقعیت خوبی داشته باشه و حتی بهتر از آزاد ، حتما تحقیق کن .

البته اینم بگم گاهی اوقات یه ذره تفاوت ارزشش رو نداره خیلی دردسر بکشی ، به مسافت و سایر شرایط هم بعد از تحقیق توجه کن .

در نهایت می تونی بهترین تصمیم رو بگیری .

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، mahzad ، century21
      نظر دوستمون كاملا صحيحه

پاسخ
      salam az nazar harki va sharayetesh fargh mikone age masir barat mohem nist kelasaye hoozoori beri behtare bazam ba khodete
      آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
      اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
      پاسخ
      كاملا صحيحه

پاسخ
      ممنون
      منصور91

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست منابعی برای تحقیق در رابطه جرم با شهر یا طراحی شهری sardarekord 2 2,175 ۱۳۹۲-۷-۶، ۰۸:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: m.marziye
      Question دانشگاه مجازی"کمکم کنید" باران11 2 1,761 ۱۳۹۱-۹-۹، ۰۹:۴۷ صبح
      آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان