ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تعاملات اجتماعی در فضای شههری
کسی مطلب داره؟؟؟؟؟؟/ لطفا زووووووود7

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، kiana7822
2
RE: تعاملات اجتماعی در فضای شههری
در این مورد تعاملات کتاب و مقاله زیاد پیدا می شه لطفا دقیق تر بگید. دقیق منظورتون از تعاملات چیه که بشه بهتر کمک کرد1. منظورتون فضای شهری از بعد اجتماعی؟ الگوهای رفتاری؟ حضورمردم در فضا؟ قلمروها؟ عوامل موثر بر تعاملات؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: kiana7822
3
1[quote='shahryar' pid='38308' dateline='1353357254']
در حد تعریف های کلی که فضاهای شهری چه تاثیر هایی میتونن رو ارتباطات و تعاملات اجتماعی داشته باشن

سپاس شده توسط: kiana7822
4
من برای این موضوع این سه تا منبع پیشنهاد می کنم:
1. مکان های عمومی-فضاهای شهری (کارمونا)
2.فضاهای باز شهری(دکتر نقی زاده- انتشارات شهرداری ها)
3. تحلیل و طراحی فضاهای شهری(دکتر نقی زاده-انتشارات جهاددانشگاهی)
البته زمانی هم که این کتاب ها رو می خوانید در نظرداشته باشید که هر اندیشمند موضوع رو به نحوی بیان کرده که در ابتدا شاید در مقایسه با هم به نظرتون متناقض و یا حتی ناقص باشه اما وقتی دقیق می خوانی متوجه می شی همه دارند یک مطلب رو با شیوه های مختلف بیان می کنند.

درضمن به نظر من تعاملات اجتماعی در تعریف فضای شهری خودش یک رکن اساسیه یعنی تا تعاملات (در مفهوم کلی) نباشه فضای شهری نداریم. پس جزو اجزا محسوب نمیشه3

سپاس شده توسط: eli taghavi ، dely_sh ، elham90 ، kiana7822
5
و يكي هم كتاب مدني پور......

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: eli taghavi ، kiana7822
    6
    سلام منم اسن کتاب ها رو پیشنهاد میدم

آفرینش نظریه های معماری جان لنگ

زندگی در فضای میان ساختمانها یان گل

جامعه شناسی شهر یانکل فیالکوف

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: eli taghavi
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      پاتوق های اجتماعی با رویکرد پایداری atria 1,269 1391-10-25، 10:25 عصر
    آخرین ارسال: atria
      پایداری اجتماعی.........! romisa 2,255 1391-4-14، 12:26 عصر
    آخرین ارسال: romisa
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
      فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
      [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
      غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل