امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعاملات اجتماعی در فضای شههری
کسی مطلب داره؟؟؟؟؟؟/ لطفا زووووووود7

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، kiana7822
در این مورد تعاملات کتاب و مقاله زیاد پیدا می شه لطفا دقیق تر بگید. دقیق منظورتون از تعاملات چیه که بشه بهتر کمک کرد1. منظورتون فضای شهری از بعد اجتماعی؟ الگوهای رفتاری؟ حضورمردم در فضا؟ قلمروها؟ عوامل موثر بر تعاملات؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
1[quote='shahryar' pid='38308' dateline='1353357254']
در حد تعریف های کلی که فضاهای شهری چه تاثیر هایی میتونن رو ارتباطات و تعاملات اجتماعی داشته باشن

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
من برای این موضوع این سه تا منبع پیشنهاد می کنم:
1. مکان های عمومی-فضاهای شهری (کارمونا)
2.فضاهای باز شهری(دکتر نقی زاده- انتشارات شهرداری ها)
3. تحلیل و طراحی فضاهای شهری(دکتر نقی زاده-انتشارات جهاددانشگاهی)
البته زمانی هم که این کتاب ها رو می خوانید در نظرداشته باشید که هر اندیشمند موضوع رو به نحوی بیان کرده که در ابتدا شاید در مقایسه با هم به نظرتون متناقض و یا حتی ناقص باشه اما وقتی دقیق می خوانی متوجه می شی همه دارند یک مطلب رو با شیوه های مختلف بیان می کنند.

درضمن به نظر من تعاملات اجتماعی در تعریف فضای شهری خودش یک رکن اساسیه یعنی تا تعاملات (در مفهوم کلی) نباشه فضای شهری نداریم. پس جزو اجزا محسوب نمیشه3

پاسخ
 سپاس شده توسط eli taghavi ، dely_sh ، elham90 ، kiana7822
و يكي هم كتاب مدني پور......

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط eli taghavi ، kiana7822
    سلام منم اسن کتاب ها رو پیشنهاد میدم

آفرینش نظریه های معماری جان لنگ

زندگی در فضای میان ساختمانها یان گل

جامعه شناسی شهر یانکل فیالکوف

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط eli taghavi

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,473 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: امجدی
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,124 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,326 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,369 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,074 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: faezeh1372
      درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,392 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
      در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,967 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
      اگر در مورد بازآفرینی شهری بافت های تاریخی یا در مورد گردشگری مقاله یا مطلالبی دارین alireza 0 1,525 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تكنيك در طراحي شهري مهندس م 5 1,813 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۸:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: مهندس م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان