امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است
سلام

به مناسبت روز عاشورای حسینی بسته های 3 ماهه و 6 ماهه و یکساله با 25 درصد تخفیف ارائه شد.

همچنین عضویت 1 ماهه با امتیاز نیز با 25 درصد کاهش به 187500 رسید.اعضایی که امتیازشان به عدد فوق رسیده درخواست دهند در کمتر از چند ساعت فعال خواهند شد.

امیدواریم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۹-۴، ۰۹:۰۷ عصر)AliReza نوشته است: سلام

به مناسبت روز عاشورای حسینی بسته های 3 ماهه و 6 ماهه و یکساله با 25 درصد تخفیف ارائه شد.

همچنین عضویت 1 ماهه با امتیاز نیز با 25 درصد کاهش به 187500 رسید.اعضایی که امتیازشان به عدد فوق رسیده درخواست دهند در کمتر از چند ساعت فعال خواهند شد.

امیدواریم

متشکرم و برایتان آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam
با عرض سلام و احترام

با توجه به اینکه ما کاربران همیشه داریم نحوه عملکرد سایت را نقد می کنیم و نقاط قوت و ضعف سایت را برای هر چه بهتر شدنش برای رفاه حال خودمون مطرح می کنیم ، لازم می بینم در کنار این چهارچوب از خودمون هم نقدی داشته باشیم ، شاید نحوه مشارکت ها و عملکردهای ما هم در هر چه بهتر شدن سایت تاثیر داشته باشه ،

اوایلی که با فضای سایت آشنا نبودم فکر میکردم تنها راه دریافت فایل های وی آی پی پرداخت هزینه هستش و فقط یکبار من هم یکی از بسته ها را خریداری کردم ، بعد از اتمام شدن تاریخ بسته ، دوباره باید بسته جدیدی میخریدم تا عضو وی آی پی بشم ، یکروزی شروع به ارسال چند تا مطلب در سایت کردم و بطور غافلگیرانه ای دیدم که بدون پرداخت هیچ وجهی شدم عضو ویژه سایت ، و با فعالیت هر چه بیشتر این عضویت ویژه نیز همچنان پا برجا مونده .

نقد دیگری هم دارم از خودمون ، درباره میزان اهدای اعتبار به اعضا ، شاهد این موضوع در تعداد اعتبار برخی از اعضای گرامی هستم که با وجود اینکه زحمت قابل توجهی در آپلود کردن و همچنین ارسال فایل های بسیار خوبشان بطور رایگان دارند و با بالا بودن تعداد ارسال هاشون تعداد اعتبار دریافتی شون خیلی پائین هست ، و در عوض برخی دیگر از اعضای گرامی که ارسال های بسیار کمی و همچنین میزان آپلود بسیار کمی داشته اند ، تعداد اعتبار قابل توجه ای بدست آورده اند ، البته درباره کسب اعتبار در سایت و میزان تعدادشان نمی دونم که چه مزایایی برای کاربران داره ، اما اگر هر مزیتی که داره و یا نداره لااقل با توجه به زحماتی که اعضا در سایت به عهده دارند برایشان منظور کنیم.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,542 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,333 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,513 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,396 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  شما در مورد تراکم سیال اطلاعات دارین؟؟ alireza 1 1,424 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۴۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,317 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
  درخواست کمک از دوستان ایران شهرسازی ام قاصدک 2 2,408 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  دوستان طراحی شهری لطفا کمک کنید: اصول طراحی جداره شهری javadrigi 6 5,009 ۱۳۹۱-۸-۷، ۰۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  خواهش از دوستان قبولی در رشته برنامه ریزی شهری قاصدک 0 1,638 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  لطفآ کمک کنید فوووووووریییییییی sanaz.f 6 3,330 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان