امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است
سلام ممنون از مدیریت محترم و دیگر دوستان به خاطر زحماتشان .منکر زحماتشون نیستم و شب بیداریهایشان را ارج می نهم ولی ظاهرا بیماری ملی خصوصی سازی به سایت ما هم سرایت کرده هر چیزی میخوای دانلود کنی یا اختصاص به اعضای طلاییه یا باید درخواست بدی به ایمیلت ارسال بشه !!!!! یا لینک میشی به سایت دیگه که باید عضو بشی (مثل اقلیم اهواز )و یا ....هر موقع یه مطلب مفید پیدا کردم و خواستم دانلود کنم مال از ما بهتران بوده ولی ما اطلاعاتمان را به راحتی توی سایت قرار میدهیم !!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، century21

پیام‌های داخل این موضوع
دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است - توسط پریوش - ۱۳۹۱-۹-۳، ۱۰:۱۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,597 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,358 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,524 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,404 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  شما در مورد تراکم سیال اطلاعات دارین؟؟ alireza 1 1,432 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۴۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,325 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
  درخواست کمک از دوستان ایران شهرسازی ام قاصدک 2 2,428 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  دوستان طراحی شهری لطفا کمک کنید: اصول طراحی جداره شهری javadrigi 6 5,032 ۱۳۹۱-۸-۷، ۰۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  خواهش از دوستان قبولی در رشته برنامه ریزی شهری قاصدک 0 1,643 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  لطفآ کمک کنید فوووووووریییییییی sanaz.f 6 3,350 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: