امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است
سلام ممنون از مدیریت محترم و دیگر دوستان به خاطر زحماتشان .منکر زحماتشون نیستم و شب بیداریهایشان را ارج می نهم ولی ظاهرا بیماری ملی خصوصی سازی به سایت ما هم سرایت کرده هر چیزی میخوای دانلود کنی یا اختصاص به اعضای طلاییه یا باید درخواست بدی به ایمیلت ارسال بشه !!!!! یا لینک میشی به سایت دیگه که باید عضو بشی (مثل اقلیم اهواز )و یا ....هر موقع یه مطلب مفید پیدا کردم و خواستم دانلود کنم مال از ما بهتران بوده ولی ما اطلاعاتمان را به راحتی توی سایت قرار میدهیم !!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، century21
سلام دوست عزیز منم حرف شما رو کاملا تایید دارم -البته سایت ایران شهرساز واقعا سایت بسیار مفیدی است ولی خوب منم بارها شده که با کلی زحمت یه مطلب رو پیدا کردم ولی نشده دانلودش کنم چون عضو ویژه نیستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط century21
سلام
حرفها و درددلهاي پريوش خانم را من هم كاملا قبول دارم
تمنا ميكنم مديران سايت به اين تقاضاهاي منطقي و بجا هم فكري بكنن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط یمین ، century21
    (۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۳۸ عصر)منصور91 نوشته است: سلام
    حرفها و درددلهاي پريوش خانم را من هم كاملا قبول دارم
    تمنا ميكنم مديران سايت به اين تقاضاهاي منطقي و بجا هم فكري بكنن

من هم نظر شما رو قبول دارم.کاش مدیران سایت فکری بکنن.
    آخرین ارسال های من :

باد با چراغ خاموش کاری ندارد ، اگر در سختی هستی بدانکه روشن هستی.
    پاسخ
    ممنون از حمايتتان
    خواهشا همه كمك كنن

پاسخ
     سپاس شده توسط century21
    (۱۳۹۱-۹-۳، ۱۰:۱۱ صبح)پریوش نوشته است: سلام ممنون از مدیریت محترم و دیگر دوستان به خاطر زحماتشان .منکر زحماتشون نیستم و شب بیداریهایشان را ارج می نهم ولی ظاهرا بیماری ملی خصوصی سازی به سایت ما هم سرایت کرده هر چیزی میخوای دانلود کنی یا اختصاص به اعضای طلاییه یا باید درخواست بدی به ایمیلت ارسال بشه !!!!! یا لینک میشی به سایت دیگه که باید عضو بشی (مثل اقلیم اهواز )و یا ....هر موقع یه مطلب مفید پیدا کردم و خواستم دانلود کنم مال از ما بهتران بوده ولی ما اطلاعاتمان را به راحتی توی سایت قرار میدهیم !!!!!

سلام تشکر از شما

پیشنهادات خود را بزارید بررسی کنیم مطمئنا نتیجه خواهیم گرفت.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، MHAKBARI ، century21
    دوست عزیز،اینکه میفرمائید «مال از ما بهترون بوده» جمله ی مناسب و محترمانه ای نیست . چراکه شما هم با پرداخت ناچیزی هزینه میتوانید جزو یکی از آن بهترون شوید.
    انتقاد باید سازنده باشد نه توهین آمیز. مدیران و اعضای فعال سایت زحمات زیادی برای سایت میکشند. هزینه و زمان بسیاری را صرف ما و خواسته های ما میکنند. پرداخت یک سری هزینه ها که برای فعالیت های خاص درنظر گرفته شده، کمترین کاری ست که می توان برای این سایت و عزیزان زحمت کش به حساب آورد. اگرچه که ما همه میدانیم این زحمات را نمیتوان جبران کرد . خوب است هم کمی قدردان باشیم.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، 0RKIDEH ، alireza ، elham90 ، century21 ، atelieahjam
    (۱۳۹۱-۹-۳، ۰۹:۳۹ عصر)Brightness نوشته است: دوست عزیز،اینکه میفرمائید «مال از ما بهترون بوده» جمله ی مناسب و محترمانه ای نیست . چراکه شما هم با پرداخت ناچیزی هزینه میتوانید جزو یکی از آن بهترون شوید.
    انتقاد باید سازنده باشد نه توهین آمیز. مدیران و اعضای فعال سایت زحمات زیادی برای سایت میکشند. هزینه و زمان بسیاری را صرف ما و خواسته های ما میکنند. پرداخت یک سری هزینه ها که برای فعالیت های خاص درنظر گرفته شده، کمترین کاری ست که می توان برای این سایت و عزیزان زحمت کش به حساب آورد. اگرچه که ما همه میدانیم این زحمات را نمیتوان جبران کرد . خوب است هم کمی قدردان باشیم.

سلام به شما دوست عزیز .ممنون از پاسختان و بهتر است شما همه منصفانه قضاوت کنید چون بنده قبل از درج مطلب (کمی قدردان !!!!!) بودم و از زحمات مدیران تشکر کردم و ارادت خاصی هم به مدیر سایت دارم و هدفم از درج این مطلب تحلیل موضوع موردنظر توسط دوستان و توجه به آن روی سکه بوده تا مدیریت محترم بتوانند واقع بینانه تدابیر لازم را اتخاذ کنند و الا حق عضویت سایت در برابر ساعتها گشت و گذار در سایتها و دانلود....رقمی نیست مخصوصا برای افرادی که شاغلند .

پاسخ
     سپاس شده توسط century21 ، Brightness
    حداقلش اينه كه در روزهاي خاصي مثل امروز و فردا كه تاسوعا و عاشوراي حسيني است به همه اعضا امكان دسترسي به فايلهاي اعضاي طلايي رو بدن
    التماس دعا

پاسخ
    (۱۳۹۱-۹-۴، ۱۱:۲۹ صبح)منصور91 نوشته است: حداقلش اينه كه در روزهاي خاصي مثل امروز و فردا كه تاسوعا و عاشوراي حسيني است به همه اعضا امكان دسترسي به فايلهاي اعضاي طلايي رو بدن
    التماس دعا

سلام امکان تخفیف هست ولی آزاد کامل نه
    شما چرا شروع به گذاشتن فایل نمیکنید؟ تا بدون پرداخت هیچ هزینه ای بتوانید عضو ویژه شوید.

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، aramo ، .Utopia ، پریوش ، Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,509 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,329 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,512 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
      مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,395 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: sasan_arzani
      شما در مورد تراکم سیال اطلاعات دارین؟؟ alireza 1 1,423 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,317 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
      درخواست کمک از دوستان ایران شهرسازی ام قاصدک 2 2,393 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: منصور91
      دوستان طراحی شهری لطفا کمک کنید: اصول طراحی جداره شهری javadrigi 6 5,008 ۱۳۹۱-۸-۷، ۰۱:۴۸ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      خواهش از دوستان قبولی در رشته برنامه ریزی شهری قاصدک 0 1,634 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۱:۱۲ صبح
    آخرین ارسال: قاصدک
      لطفآ کمک کنید فوووووووریییییییی sanaz.f 6 3,326 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۹:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان