امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کار CDS
دوستان به یک نمونه کار طرح توسعه استراتژیک CSD نیاز دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، atelieahjam
سلام CDS شهر قزوین نمونه جالب و خوبی میباشد

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt   CDS (QAZVIN).ppt (اندازه: 6.9 MB / تعداد دفعات دریافت: 406)
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، Brightness ، sajjad21 ، ahmad lotfi ، MUD ، elham90 ، javad jamshidi ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۹-۵، ۰۱:۴۱ صبح)maravia نوشته است: سلام CDS شهر قزوین نمونه جالب و خوبی میباشد
سلام و تشکر
5000 امتیاز بایت کمک به اعضا اهدا شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، hanna62
(۱۳۹۱-۹-۵، ۰۱:۴۱ صبح)maravia نوشته است: سلام CDS شهر قزوین نمونه جالب و خوبی میباشد
ب

با سلام جنا ب اقای مهندس از لطفی که فرمودید
ممنون و سپاسگطارم اگر فایل کاملی از cds دارم نیالز شدید دارم که کل مطالعات و بر اساس شرح خدمات cds توی ان باشد. ممنون

پاسخ
سلام

من شرمنده شما میشم فقط همین رو داشتم و یک مستند از cdsشهر ورشو اگر مستند بکارتون میاد چشم براتون اپلود میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۰۳ عصر)maravia نوشته است: سلام

من شرمنده شما میشم فقط همین رو داشتم و یک مستند از cdsشهر ورشو اگر مستند بکارتون میاد چشم براتون اپلود میکنم.

ممنونم از لطفتون

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,548 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,193 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان نمونه شیت واسه طرح ۳ alireza 1 2,374 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۰۸ عصر
  درخواست رایگان نمونه های خلاقانه طراحی مبلمان شهری و جداره alireza 0 3,040 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کار در شرکت های مشاوره در اصفهان Brightness 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۴۷ عصر
  1کارشناس شهرسازی که تووی اداره راه و شهرسازی کار میکنه چه وظایفی داره و چه کارایی انج alireza 0 1,129 ۱۳۹۳-۴-۶، ۱۱:۰۹ عصر
  میخوام بدونم در مورد منظر شهر مطلوب در محور پیاده راه چه شهرهایی کار کردن؟ alireza 1 1,538 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۳۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,317 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
  کمک>>>نمونه موردی بررسی یک میدان و محور منتهی در یک شهر درس طرح 1 ارشد شهر سازی شادمانی 0 1,547 ۱۳۹۱-۹-۴، ۰۸:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شادمانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان