امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه پایانی طرح 3 دانشجویان دانشگاه کردستان
مرحله اول

.rar   marhale 1.rar (اندازه: 19.92 MB / تعداد دفعات دریافت: 938)
مرحله دوم

.rar   marhale 2.rar (اندازه: 12.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 733)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MHAKBARI ، dely_sh ، century21 ، haydariyan ، ahmad lotfi ، ساناز رحیمی ، arta ، amineh.m ، dementor ، Cloner ، a.rahmani? ، mojtaba1992 ، atelieahjam
سلام
بابت ارسال با ارزشتون تشکر میکنیم و 20000 امتیاز به شما اهدا میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، century21 ، atelieahjam
mamnoun az ersale mofidetoun

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، atelieahjam
دستت درد نکنه مهندس خیلی گلی. این فایلت خیلی به دردم خورد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، atelieahjam
سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!
آخرین ارسال های من :

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشدHippie4
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ صبح)faezeh1372 نوشته است: سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!

با سلام

هر دو فایل را همین الان دانلود کردم و هیچ مشکلی ندارند ، از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید و از اینترنت سرعت بالا استفاده کنید که زودتر دریافتش کنید و ارتباط زودی قطع نشه چون حجم فایل زیاده و قابلیت ادامه دانلود در صورت قطعی هم میسر نیست.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۰۸ صبح)atelieahjam نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۹:۴۶ صبح)faezeh1372 نوشته است: سلام،ممنونم ازتون ولی من نتونستم دانلودش کنم میشه کمکم کنید???

با سلام

هر دو فایل را همین الان دانلود کردم و هیچ مشکلی ندارند ، از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید و از اینترنت سرعت بالا استفاده کنید که زودتر دریافتش کنید و ارتباط زودی قطع نشه چون حجم فایل زیاده و قابلیت ادامه دانلود در صورت قطعی هم میسر نیست.

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون،چشم حتمأ همین مراحلو انجام میدم… مچکر.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نمونه طرح شهرسازی 3 dementor 3 3,779 ۱۳۹۴-۳-۲۰، ۰۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
  طرح شهرسازی 3 shahryar 18 12,974 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: n.elmira
  طرح سه marziyeh.b 1 808 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  طرح شهرسازی 3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هرکی این درسو پاس کرده بیاد ببینم..... dementor 13 5,075 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۴۲ صبح
آخرین ارسال: diamond
  کاربرگ طرح شهرسازی 3 dementor 0 2,285 ۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: dementor
  سرفصل درس طرح شهرسازی 3 m.marziye 0 3,587 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
Wink پروژه پایانی طرح 3 دانشجویان دانشگاه کردستان kasrak 0 2,234 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان