امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری-ضوابط منطقه بندی
سلام مهندسین عزیز

خسته نباشید

نیاز فوری به ضوابط منطقه یندی ایران و جهان دارم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام این فایل رو قبلا ارسال کرده بودم ادرسشو پیدا نکردم....
لیکن دوباره براتون اپلود میکنم فکر میکنم از اسلاید 70 به بعد در مورد زونینگ و منطقه بندی صحبت میکنه...

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt   برنامه ریزی کاربردی اراضی شهری.ppt (اندازه: 2.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,099)
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، elham90 ، dely_sh ، Brightness ، mahnaz_1414
(۱۳۹۱-۹-۶، ۱۲:۳۱ صبح)maravia نوشته است: سلام این فایل رو قبلا ارسال کرده بودم ادرسشو پیدا نکردم....
لیکن دوباره براتون اپلود میکنم فکر میکنم از اسلاید 70 به بعد در مورد زونینگ و منطقه بندی صحبت میکنه...
بی نهایت سپاسگذارم مهندس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک فوری elahian 2 1,979 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  درخواست رایگان نقشه پهنه‌بندی ناحیه 6 منطقه 6 تهران Mahhdy 4 2,728 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,194 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درخواست اطلاعات در مورد منطقه 6 مشهد Mohsenurbanism 0 2,359 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  واسه یکی از درسام احتیاج به ضوابط وشاخص ها ومعیارهایی مهم در مکانیابی کاربریهای فرهنگ alireza 0 668 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۷:۰۱ عصر
Exclamation اصول و ضوابط طراحی روگذر روی پارک(کمک) serafina 5 3,038 ۱۳۹۲-۱۱-۴، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  در خواست کمک در خصوص شیت بندی برنامه ریزی مسکن macmilan 1 1,427 ۱۳۹۲-۱۰-۲۸، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  درخواست کمک جهت شیت بندی دستی kazhalbonita 1 1,816 ۱۳۹۲-۱۰-۵، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: kazhalbonita
  فایل جی ای اس منطقه 11 مشهد AZ!N 3 1,795 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۰:۴۳ عصر
آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان