امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(اطلاعیه)مشکلات چند روز اخیر سایت(پوزش از همه اعضا)
سلام

متاسفانه سرعت سایت در چند روز اخیر و با گزارش مدیران کاهش محسوسی یافته و از دسترس هم بدلیل بالا رفتن رم خارج میشود.

هنوز مشکل مشخص نشده و خودمان هم نگران هستیم.
امیدواریم مشکل را بزودی حل کنیم.

با تشکر تیم مدیریتی ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط century21 ، elham90 ، yaser seraj ، Brightness ، dely_sh ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، 3pi
من هم متوجه این مشکل شدم اما گمان کردم مشکل از نت خودم هست.سایت خیلی دیر بالا می اومد و همینطور آپلود کردن نیز به درازا می کشید که بنده اصلا از ارسال فایل( پی درخواست دوستمون پیرامون باغ ایرانی) منصرف شدم . به امید پایداری سایت و شما مدیران محترم . ان شاء الله که مشکل برطرف شود.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
سلام
خواهش ميكنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    رم سایت افزایش یافت در صورتی که مشکلی در باز شدن سایت بود حتما اعلام کنید.
    شماره تماس و پیام کوتاه:09171388783

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Brightness ، ماراویا ، elham90
    سلام و تشکر از مهندسین Brightness و mhakbari و orkideh بابت گزارش سرعت سایت

فعلا قالب قبلی را گذاشته ایم و احتمال داده میشود که از قالب جدید (اختصاصی ایران شهرساز) باشد.

تا 24 ساعت تست میشود اگر سرعت باز هم پایین بود و یا سایت لود نمیشد حتما پیام خصوصی دهید یا در همین تاپیک اعلام یا به شماره 09171388783 پیام دهید.

باتشکر از شما

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، Brightness ، 0RKIDEH
    خیلی بهتر از روزهای قبل شده
    آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
    پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI
    سلام و تشکر از مهندسینی که با ما بودند و در مواقعی که نبودیم اطلاعات لازم را از طریق پیام ارسال میکردند.

فعلا مشکل حل شده است فقط صبحها سرعت خیلی میاد پایین که باید فردا صبح تست شود.

از اینکه با ما همیشه همراه هستید تشکر میکنیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,867 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,263 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,413 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
      خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,090 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
      اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان