امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی طرح جامع دماوند رو داره؟؟؟؟
سلام دوستان کسی طرح جامع دماوند رو داره؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
سلام. بفرمایید. اینم طرح جامع دماوند.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   text.rar (اندازه: 2.71 MB / تعداد دفعات دریافت: 367)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sharare
(۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۶:۱۷ عصر)roshan241 نوشته است: سلام. بفرمایید. اینم طرح جامع دماوند.

سلام 10000 امتیاز به شما بابت کمک به اعضا اهدا شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط roshan241
(۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۶:۱۷ عصر)roshan241 نوشته است: سلام. بفرمایید. اینم طرح جامع دماوند.
واقعا ممنون کلی تشکر!!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط roshan241

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 847 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,113 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,911 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
  من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده alireza 1 1,026 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۸:۱۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  موضوع قرارداد تیپ12 چیست؟فرآیند تهیه طرح جامع؟ alireza 1 2,394 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atn_ftm
  اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,828 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
Question درخواست رایگان طرح مرکزمحله jani501 0 1,255 ۱۳۹۳-۹-۱۳، ۱۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: jani501
  درخواست رایگان چطوری میشه فایل اتوکد رو برد توی آرشیکد و بالعکس؟ alireza 0 1,467 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۳ عصر
  درخواست رایگان درخواست شرح خدمات طرح های راهبردی ساختاری imanataei 4 2,765 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  پرسش درباره ی چگونگی نحوه ی نگارش طرح توجیهی khansa 2 1,316 ۱۳۹۳-۴-۱۹، ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان