امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستمزد طراحی پارک و فضاهای شهری
با سلام
دوستان عزیز میشه بفرمائید هزینه طراحی پارک، میادین و المانهای شهری و فضای سبز چقدره؟
آیا فهرست بهایی وجود داره؟ من میخوام قیمت بدم به شهرداری و نمیدونم چکار کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود برشما
این قیمتا معمولا با توجه به شرح خدمات هست شرح حق الزحمه طراحی شهریو ببینید شاید بتونه کمکتون کنه یک قیمت پایه دستتون بیاد
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود به شما كاربر گرامي
بنده الان مشغول به همين كار هستم طراحي ميدان شهري انجام دادم و پارك محله اي به صورت حساب شده اصول مهندسي دو بعدي و سه بعدي دو ماه هم اومدم، شهرداري حقوق كارگري برام در نظر گرفته يعني دو ماه بدون در نظرگرفتن كارشناسي دقيقا شش ميليون و هفتصد و پنجاه و چهار هزار و هشتصد ريال بله عزيزم ريال.....
هنوز هم سند نخورده يعني اينو كي ميريزند مشخص نيست.....
اما اصولش اين نيست نميدونم چرا كسي حرف و اصول مهندسين فضاي سبز و متوجه نميشه......

آخرین ارسال های من :
پاسخ
شما کارمند شهرداری هستید که بر مبنای ساعت کاری براتون حقوق حساب کردند؟
من به اجبار یه قیمتی گفتم و اونها هم نصفش کردند و الان هم در حال طراحی هستم... البته من با شهرداری قرارداد ندارم من با شرکت مشاوری که شهرداری کار رو بهش داده قرارداد بستم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,934 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,883 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  تراز طراحی شهری علوم تحقیقات godonly. 4 1,776 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۰:۲۵ عصر
  پرسشنامه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری elahian 1 2,523 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,036 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,673 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  برنامه ریزی شهری و ارتقای کیفیت محیط رضوان رفیعی 9 3,585 ۱۳۹۲-۹-۲۹، ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: dementor
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,570 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
  درخواست پایان نامه طراحی محله kiana7822 3 3,376 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۱۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان