امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پانصد هزار امتیاز بگیریدبرای یکبار و همیشه چیدمان صفحه اول را ایده دهید>>>اجرا از ما
تغییراتی در چیدمان داده شد نظر خود را بزارید و انجمن هایی که نیاز به جابجایی دارند را اعلام و یا انجمن هایی که نیاز به ایجاد دارند را نیز اعلام کنید تا به یک نتیجه خوب برسیم.
با تشکر از همکاری شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، MHAKBARI
از مهندس Alireza و مهندس yaser seraj واقعا ممنون

تقسیم بندی خیلی خوبی شده و صفحه اول خیلی خیلی منظم و اراسته شده

راحت میشه یه جا رو پیدا کرد

من یکی که خیلی خوشحال شدم از این کار

اما بنظرم قالب برای همه یکی باشه و انتخابی نباشه چون یه سری که به قبلی عادت کردن میرن سراغ اون و دوباره مطالب اشتباها در جای خود قرار نخواهد گرفت

و اغتشاش ذهنی و بصری به دنبال خواهد داشت

فقط ممکن نیست انجمن exit vip حذف بشه؟ چه لزومی داره که اعلام بشه که از وی ای پی خارج شده؟

بنظر من یک فایل یا وی ای پی هست یا نیست!
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۱-۹-۱۱، ۱۱:۴۶ عصر)0RKIDEH نوشته است: از مهندس Alireza و مهندس yaser seraj واقعا ممنون

تقسیم بندی خیلی خوبی شده و صفحه اول خیلی خیلی منظم و اراسته شده

راحت میشه یه جا رو پیدا کرد

من یکی که خیلی خوشحال شدم از این کار

اما بنظرم قالب برای همه یکی باشه و انتخابی نباشه چون یه سری که به قبلی عادت کردن میرن سراغ اون و دوباره مطالب اشتباها در جای خود قرار نخواهد گرفت

و اغتشاش ذهنی و بصری به دنبال خواهد داشت

فقط ممکن نیست انجمن exit vip حذف بشه؟ چه لزومی داره که اعلام بشه که از وی ای پی خارج شده؟

بنظر من یک فایل یا وی ای پی هست یا نیست!
تشکر مهندس
به نظر منم حذف بشه بهتره
الان صفحه خیلی مرتب تر شده
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
نحوه چیدمان در همه قالب ها یکی است اگر مشکلی در سرعت با قالب اختصاصی ایران شهرساز نباشد بزودی برای همه گذاشته میشود و انتخاب قالب از پایین حذف میشود.
فایلهای خارج شده هم فعلا نمیشه چون زیر مجموعه آن زیاد است.

و اینکه خیلی از تالار ها را میشه ادغام کرد.لطفا نظرات مثبت خود را بزارید تا سریعتر به نتیجه برسیم.

انجمن هایی هم که لازم است ساخته شود اعلام کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
انتخاب قالب حذف شد.
آمار را هم به پایین انجمن منتقل کردیم.

پاسخ
سلام تغییرات جدیدی امروز در چیدمان اول سایت داده میشود و بعد از اجرای کامل خبر آن را در همین تاپیک قرار داده خواهد شد.

پاسخ
سلام تغییرات جدید شامل منتقل کردن تالارها و ادغام تعدادی انجام شد.
بزودی دسته بندی جدیدی را در صفحه اصلی قرار میدهیم تا دسترسی ها راحتتر شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام تغییراتی در چیدمان صفحه اول انجام شد.
امیدواریم مورد پسند و راحتی دسترسی شما را محقق سازد.
با تقدیم احترام

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,979 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
  عضویت ویژه بدون واریز وجه ایران شهرساز در 3 ماهه اول 93 alireza 15 6,146 ۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۸:۴۰ عصر
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 915 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان