امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرخواهی=>تعداد لایک با امتیاز
تشکر اضافه شد

لطفا در مورد تعداد لایک برای دادن امتیاز و هر لایک چند امتیاز بزاریم هم نظر دهید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، MHAKBARI
سلام مهندس

ایده جالبیه...

من هم با نظر برخی دوستان که نمیشه همه ارسالها رو در روز خواندموافقم و در نتیجه میزان لایکهای دریافتی اگر از یک سقف پائین تری شروع بشود میتواند باعث انگیزه دوستانی که هم مطلب ارسال میکنند و هم نسبت به مطالب دیگران واکنش نشان میدهند باشد. ضمنا گزینه تشکر هم طبق قبل هم میتواند حس رضایتمندی خواننده مطلب در قبال ارسال کننده مطلب را نشان دهد با تشکر از شما و دیگر دوستان ..

25 لایک و هر لایک 75 امتیاز
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، 3pi ، MHAKBARI
به نظرمنم کاره جالبیه مهندس موفق باشین113
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
منم با نظر مهندس maravia موافقم . چون تو این 2 روز که ایده ی like عملی شده من ارسالی رو ندیدم که بالای 20تا like داشته باشه . درسته که الان بچه ها درگیر کنکورن و کمتر به سایت سر میزنن ولی حالا عدد پایه رو 25 /30 قرار بدین اگه صلاح دیدین بعدا زیادش کنید.1
آخرین ارسال های من :

بنگر که چه زیباست حکایت زندگی,بازیگر تویی,تماشاچی تویی,قصه نویس تویی,ترانه خوان تویی,اری تو!فقط تو این همه ای!
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۱، ۰۸:۳۰ عصر)3pi نوشته است: منم با نظر مهندس maravia موافقم . چون تو این 2 روز که ایده ی like عملی شده من ارسالی رو ندیدم که بالای 20تا like داشته باشه . درسته که الان بچه ها درگیر کنکورن و کمتر به سایت سر میزنن ولی حالا عدد پایه رو 25 /30 قرار بدین اگه صلاح دیدین بعدا زیادش کنید.1

منظور که لایک در یک روز نیست وقتی 1 ماه از ارسال تون بگذره لایک بیش از 50 تا میشه و امتیاز هم واریز میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط 3pi ، JAVAD4050
سلام من قبلا پیشنهاد توان دار کردن تشکر را داده بودم لایک با امتیاز هم همونه پس منم موافقم ، موندن تشکر هم مفیده اما با تعیین عدد پایه برای لایک موافق نیستم و به نظرم هر کس باید به اندازه زحمتی که کشیده امتیاز بگیرد حتی در حد یک لایک .اگر سیستم طوری برنامه ریزی شود که هر لایک بطور خودکار در امتیاز مربوطه و میزان اعتبار ثابتی ضرب و به میزان عدد حاصل اعتبار به حساب ارسال کننده منظور شود نه تنها نیاز به کنترل کننده دائمی و یا اطلاع رسانی دیگر اعضا ء نیست بلکه اعضا برای کسب اعتبار بیشتر ،مطالب بهتری ارسال میکنند و تشویق می شوند به تلاش ولی اگر حد پایه ای برای امتیاز دهی تعیین شود ممکن است یک فرد علیرغم ارسال مطالب زیاد نتواند به آن حداقل دست بیابد و این ناامید کننده است. نهایتا تصمیم با اکثریت اعضاست و تصمیم جمعی اعضاء و مدیریت محترم برای بنده قابل احترام است .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dementor ، ماراویا ، MHAKBARI ، JAVAD4050 ، 3pi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 972 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,261 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,374 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,675 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,586 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  نحوه امتیاز دهی ب وبلاگ ها sadatmirmoradi 0 604 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,201 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
  چکار کنیم انجمن ایران شهرساز بهتر بشه{هر پیشنهاد 2000 و بهترین 15000 امتیاز} alireza 99 41,841 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۰۲:۰۰ عصر
  فیلم آموزشی به مدت 1 دقیقه جهت نصب تولبار ایران شهرساز با دسترسی و امکانات بیشتر alireza 14 3,758 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۰ صبح
  آگهی استخدام>>همکاری و عقد قرارداد رسمی ایران شهرساز با دانشگاه علم و فرهنگ alireza 3 1,757 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان