امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک بچه ها نظریه های شهرسازی مدرن و پست مدرن را میخوام خیلی محتاجم
(۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر)پریوش نوشته است: سلام من توی آرشیوم یه فایل خوب در خصوص پست مدرنیته دارم برای استفاده همه دوستان توی سایت قرار میدم امیدوارم به درد شما هم بخوره

خیلی ممنون بسیار مفید بود درباره اندیشه های شهرسازی مدرن هم ایا چیزی دارید یا خیر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کمک بچه ها نظریه های شهرسازی مدرن و پست مدرن را میخوام خیلی محتاجم - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۳:۰۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,272 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,918 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,146 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 932 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,696 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,958 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,567 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 77 24,925 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۰۶ عصر
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,057 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان