امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله یا اطلاعاتی در مورد نورپردازی و تاثیر آن بر امنیت شهری دارید در اختیار من بذاری
سلام دوستان اگه مقاله یا اطلاعاتی در مورد نورپردازی و تاثیر آن بر امنیت شهری دارید در اختیار من بذارید.

پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
این یک مقاله از اقای پاکزاد هست امیدوارم به دردتون بخوره.
وبرای دانلود مقاله نور پردازی در پارک های شهری روی لینک کلیک کنید.

میتونی به این لینک هم مراجعه کنی
http://www.civilica.com/Paper-NCUD03-NCUD03_087.htm

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   نورپردازی شهری و ملاحظات طراحی شهری.docx (اندازه: 2.48 MB / تعداد دفعات دریافت: 101)
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، dely_sh ، mojtaba1992 ، alireza ، 0RKIDEH ، elhamsaadatfar ، atelieahjam
113113سپاسگزارم از راهنماییتون7878

پاسخ
(۱۳۹۱-۹-۱۰، ۱۱:۲۸ عصر)dementor نوشته است: این یک مقاله از اقای پاکزاد هست امیدوارم به دردتون بخوره.
وبرای دانلود مقاله نور پردازی در پارک های شهری روی لینک کلیک کنید.

میتونی به این لینک هم مراجعه کنی
http://www.civilica.com/Paper-NCUD03-NCUD03_087.htm

سلام و تشکر 5000 امتیاز اهدا شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام امیدوارم مورد استفاده باشه ... من که خودم ازین دومقاله خیلی استفاده کردم 1

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   2230_orig.pdf (اندازه: 180.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 173)
.   طھط¨غŒغŒظ†_ط§ظ…ظ†غŒطھ_ط¯ط±_ظ…ط­غŒط·_ط´ظ‡ط±غŒ_ط¨ط±_ظ…ط¨ظ†ط§غŒ_ظ¾ط§ط±ط§ظ…طھط±ظ‡ط§غŒ_ع©ط§ظ„ط¨ط¯غŒ_ظˆ_ط·ط±ط§ط­غŒ(ظ…ظˆط±ط¯_ط´ (اندازه: 539.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 135)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط dely_sh ، alireza ، elhamsaadatfar ، lofra ، atelieahjam ، بهشاد68
    (۱۳۹۱-۹-۱۱، ۱۱:۳۳ عصر)sagharsaraeian نوشته است: سلام امیدوارم مورد استفاده باشه ... من که خودم ازین دومقاله خیلی استفاده کردم 1
    سلام و تشکر 5000 امتیاز اهدا شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,118 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل و یا خلاصه کتابUrban design process alireza 0 1,818 ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      روش ترکیبی و تجمعی یا انبوهه hero 1 1,360 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۷:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: hero
      نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,512 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
      آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,047 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: archopedia
      استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,127 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
      میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,629 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,117 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
      درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,588 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان