امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک!!!!عکس پاناروما با فوتو شاپ؟؟؟؟
من یه سری عکس گرفتم که میخوام با فوتوشاپ پاناروما باهاشون بسازم ولی هر کاری میکنم نمیشه! کسی میتونه کمک کنه؟
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
با سلام.در cs4 می تونید به قیمتfile >automate>>photomerge برید و کارتون رو انجام بدین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، century21 ، sharare ، dely_sh
    (۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۵۹ عصر)hamed mohajeri نوشته است: با سلام.در cs4 می تونید به قیمتfile >automate>>photomerge برید و کارتون رو انجام بدین.
    lممنون ولی همین کار رو میکنم نمیشه نمیدونم چرا!!!!

پاسخ
    میتونی از نرم افزار زیر استفاده کنین.
    نرم افزار PanoramaStudio Pro ابزاری قدرتمند در زمینه ساخت تصاویر پانوراما می باشد. توسط این نرم افزار قادر خواهید بود تصاویر، مناظر و چشم اندازهایی بصورت انفرادی و چندگانه از تصاویر دلخواه خود را بصورت کاملاً کروی ۳۶۰ درجه یا همان پانوراما ایجاد نمایید. این نرم افزار بسیار مناسب برای افرادی می باشد که به دنبال تصاویر پانورامایی یا همان تصاویر با چشم انداز ۳۶۰ درجه می باشند. شما به کمک این نرم افزار گرافیکی قادر خواهید بود به خلق مناظر و چشم اندازهایی فوق العاده بزرگ بپردازید. این نرم افزار گزینه ای برای به هم چسباندن تصاویر مرتب شده مطابق سلیقه شما برای چشم انداز دلخواه را به شما ارائه می نماید. ویژگی اصلی این نرم افزار سادگی محیط کاربری و یادگیری سریع طرز کار با آن می باشد که با یک بار امتحان نمودن به این موضوع پی خواهید برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PanoramaStudio Pro:
    - قابلیت ساخت تصاویر 360 درجه
    - قابلیت پیش نمایش دوبعدی و سه بعدی
    - تبدیل تصاویر ساخته شده به اسکرین سیور و فایل فلش
    - قراردادن خودکار چشم اندازها بصورت انفرادی و چندگانه با چرخش ۳۶۰ درجه
    - انعطاف پذیری یکپارچه با تصاویری پانورامایی
    - تشخیص فاصله کانونی تصاویر بطور اتوماتیک
    - چیدن خود کار تصاویر در یک یا چند سطر و در تمام 360x180 درجه و به شکل کاملا کروی
    - توانایی تنظیم دستی تصاویر
    - توانایی افکت گذاری و ویرایش تصاویر
    - خروجی های مختلف از جمله با کمک Java و Flash
    - تصحیح خطاهای انحرافی لنز بصورت خودکار
    - تصحیح نمایش خودکار
    - قابلیت چرخش، بریدن و تغییر اندازه تصاویر
    - فیلتر نمودن نمایش تصاویر اضافی
    - استخراج تصاویر شما به فرمت های مختلف به عنوان اسکرین سیور و یا چشم اندازهای جالب و زیبا برای وب سایت ها
    - قابلیت چاپ تصاویر در اندازه پوستر و چندین صفحه
    - قابلیت ذخیره تصاویر بصورت تصویر چندلایه برای پردازش های حرفه ای بعدی
    - استفاده از موتور مفسر جدید برای دستیابی به کیفیت بالاتر
    - روش خم نمودن تصاویر بصورت انطباق پذیر
    - روش نمایش عکس جدید
    - پشتیبانی از بیش از ۱۲۰۰ تصویر دیجیتال و دوربین های SLR
    - قابلیت وارد نمودن فرمت RAW
    - سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز
    اینم لینکش .
    آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، sharare ، atria
    (۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۹:۲۹ عصر)dementor نوشته است: میتونی از نرم افزار زیر استفاده کنین.
    نرم افزار PanoramaStudio Pro ابزاری قدرتمند در زمینه ساخت تصاویر پانوراما می باشد.
    ممنون امتحان میکنم امیدوارم جواب بده

پاسخ
    این آدرسو تو فتوشاپ برید کارتون راه میفته 33
    file-automate-photo merge-browse...ok
    آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
    پاسخ
     سپاس شده توسط sharare
    (۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۰۰ عصر)atria نوشته است: این آدرسو تو فتوشاپ برید کارتون راه میفته 33
    lممنون همین کار و انجام میدم ولی افقی همه رو کنار هم نمیزاره عمودی تیکه تیکش میکنه!

پاسخ
    (۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۲۹ عصر)sharare نوشته است:
    (۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۰۰ عصر)atria نوشته است: این آدرسو تو فتوشاپ برید کارتون راه میفته 33
    lممنون همین کار و انجام میدم ولی افقی همه رو کنار هم نمیزاره عمودی تیکه تیکش میکنه!

منظورتونو نمیفهمم خوب خودت باید با موس عکسا رو هر جور که میخوای کناره هم بزارین.
    به نظر من آسون ترین راه اینه که یه صفحه باز کنی تو فتوشاپ بعد خودت عکسا رو کناره هم بزاری اینطوری اصلا نیازی به رفتن به این ادرس نداری.من همیشه همین کارو میکنم.

پاسخ
     سپاس شده توسط sharare
    مشکل از فتوشاپ نیست.....از عکس های شماست. دقت کنید که عکسا با هم همپوشانی داشته باشن تا فتوشاپ به صورت پانوراما براتون ادیتش کنه.
    آخرین ارسال های من :

جای غم باد هر آن دل که نخواهد شادت
    پاسخ
     سپاس شده توسط sharare

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,055 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
    Information دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران neda220 0 1,111 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۰۸:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: neda220
      شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,670 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: pedram_urbanist
      میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا alireza 1 1,092 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۲:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
    Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,879 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: serafina
      دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,652 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: امير سويزي
      کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,561 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: میریاما
      کمک... اندیشه های فارابی ؟؟؟ rezvan87 1 1,883 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      درخاوست کمک و راهنمایی imanataei 0 849 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۲:۲۷ صبح
    آخرین ارسال: imanataei
      درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1 1,362 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان