ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟
سلام دوستان

من رشتم معماری نیست بنابر این نگرانم در انتخابم اشتباه کنم

می خوام در اقلیم سرد یک الگوی بومی بررسی کنم

من ورودی خانه رو انتخاب کردم زمان قاجار و الان به نظرتون انتخاب خوبیه؟

کسی از ویژگیهاش اطلاعاتی داره؟

آخرین ارسال های من :
2
RE: بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟
کار سختی در پیش داری و حوصله زیاد نیاز داره اما خاصه و خوب . زیاد خاص نکن موضوعت را چون به اندازه کافی خاصه و اطلاعات مورد نیازت کم. موفق باشی

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      سیستم خانه هوشمند فیبارو Fibaro liyaoo 549 2016-08-15، 06:28 PM
    آخرین ارسال: liyaoo
      مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 1,533 2015-06-20، 07:29 PM
    آخرین ارسال: atelieahjam
      بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 6,919 2015-02-08، 01:53 PM
    آخرین ارسال: marzirjb
      9 نکته درباره بزرگ جلوه دادن خانه های کوچک peyman 1,089 2011-08-27، 01:10 PM
    آخرین ارسال: peyman
      طرح پیشنهادی خانه اپرا در بوسان JAVAD4050 1,579 2011-08-27، 10:51 AM
    آخرین ارسال: JAVAD4050
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      هدف های بی نظیر سئو 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      با 28 نکته کلیدی سایت خود را سئو کنید 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      زیرو کلاینت gm-800 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      ASUS Asuspro E510 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      Thin Client 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      اسکنر اثر انگشت Biomini Suprema سیمرغ پارسیان 2 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
      سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
      دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
      درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل